Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blue screen - problem z błędem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pytalski

Pytalski
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 19 październik 2011 - 19:42

Sprawdź jak wygląda sprawa temperatur podzespołów i zużycia procesora/RAM'u. Mile widziane screeny/zdjęcia w momencie "przymulania".

W momencie przymulania nie ma takiej opcji, gdyż wtedy nie mogę niczego wyłączyć ani włączyć, na chwilę obecną prezentuję się to tak (screen ze speedfana):

Dołączona grafika

Dodam, że grając w Fife 11 temperatura oczywiście wzrastała szczególnie procesorów oraz karty graficznej. Obie te części solidnie wyczyściłem, być jeśli o samą karte chodzi radiator jest chłodny zawsze, ale wiatrak czasami wolniej chodzi, jest do wymiany bądź też do na smarowania gdyż "pierdzące" dźwięki często wydaję.. Ale wcześniej przy jego "pierdzeniu" nie było żadnych problemów z komputerem.
  • 0


#22 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 19 październik 2011 - 20:18

Zaraz po resecie można sprawdzić jak ciepły jest procesor, można włączyć menedżer zadań->zużycie procesora i cały czas trzymać go "w pogotowiu" :P
Komp zaczyna się ścinać tylko jak w coś grasz czy też czasami bez powodu?
  • 0

Dołączona grafika


#23 Pytalski

Pytalski
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 19 październik 2011 - 20:36

Zaraz po resecie można sprawdzić jak ciepły jest procesor, można włączyć menedżer zadań->zużycie procesora i cały czas trzymać go "w pogotowiu" :P
Komp zaczyna się ścinać tylko jak w coś grasz czy też czasami bez powodu?

Ostatnio grając się nie ciął, częściej zdarza się to podczas oglądania filmów na youtube szczególnie na pełnym ekranie, choć i bez full screen'a to się zdarza wtedy momentalnie cały komputer się zacina i nie da się nic zrobić wcześniej był to blue screen teraz tnie sie i tnie i nic póki nie zresetuje ;)
  • 0

#24 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 19 październik 2011 - 22:03

Jak możesz to w takim momencie sprawdź zewnętrzną stroną ręki (bardziej wrażliwa strona dłoni :P ) sprawdź czy karta graficzna nie jest przypadkiem gorąca. Ciepła może być ale jak od razu Ci rękę odrzuci to znaczy, że się przegrzewa.
  • 0

Dołączona grafika


#25 Pytalski

Pytalski
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 20 październik 2011 - 10:32

Tak jak mówię wszystko to zaczęło się po wymianie monitora oraz jakiś czas po instalacji nowych sterów ;) Wcześniej nic się nie działo, nie było w ogóle żadnych problemów tego typu ;)

Właśnie przed momentem znów pojawił się blue screen taki sam jakiego screena wcześniej wstawiłem ;) Oglądałem film na youtube, po jego przełączeniu na full screena, następnie znów do pierwotnej wersji w przeglądarce i ponownym daniu na full'a komputer się zaciął, a chwilę potem pojawił się piękny niebieski ekran ;) Karta graficzna nie była gorąca, bo niby od czego, jak film który oglądałem był tylko w rozdzielczości 480.. Nie mam pojęcia co się dzieję..
  • 0

#26 Pytalski

Pytalski
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 26 październik 2011 - 19:25

Odświeżam temat. Proszę o pomoc :)
  • 0

#27 luc97

luc97
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 12:34

Najpierw to ty sprawc czymasz all sterowjniki dobre
I czy sa poprawnie zainstalowane :)
  • 0

#28 victus

victus
  • Użytkownicy
  • 76 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 20:54

miałem identyczny problem w serwisie dowiedziałęm sie ze mam za słaba karte i wgl kompa i dlatego jak bd robił wiele rzeczy an raz albo ajkies bardzIej wymagajace to bd mnie witał taki ekran ale ich nie posłuchałem postawiłem system na nowo wgrałem stery iśmiga wszystko i nie ma juz ekanu podejrzewam ze cos było z systemem zainstaluj inny najlepiej zadnego moda tylko czysty obraz :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych