Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam problem z kartą graficzną po zainstalowaniu nowego oprogramowania

kartagraficzna VGA standard Windows 7 nVidia pomoc widescreen HP G6000 Windows home basic karta graficzna

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Żeten

Żeten
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 11:01

Witam . Mam problem z kartą graficzną po zainstalowaniu nowego oprogramowania Windows 7 przedtem miałam Windows Home Basic i przed zainstalowaniem Windows 7 karta graficzna działała  a teraz mi jej nie wykrywa pisze tylko  ' VGA standard Graphics Adapter '  gdy wchodzę w ustawienia karty graficznej . Dopiszę jeszcze że sterowniki na wszelki wieki wypadek odinstalowałam i zainstalowałam od nowa i więc z nimi wyszysio OK , nie ma problemu . Za każdym razem gdy chcę odpalić jakąś grę wyskakuje mi komunikat  ' Nie udało się wykryć obsługiwanej karty graficznej ' .  Co mam zrobić ? da się to jakoś naprawić ? Jakieś pomysły ?

 

 


  • 0


#2 CraVen

CraVen
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 11:14

Być może mam pomysł trochę oczywisty, ale lepsze to niż nic. Sprawdź bezpośrednio kartę graficzną, może przez przypadek jakoś się obruszała i dlatego jej nie wykrywa? ;) może nie zainstalowałeś wszystkich sterowników, albo źle? ;) albo po prostu wgraj system od nowa i potem sterowniki pomału.. ;).

Poczekaj jeszcze na odpowiedzi większych speców ode mnie :).

 

Pozdrawiam


  • 0

#3 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 08 styczeń 2015 - 21:14

Brakuje podstawowej informacji: Co to za tajemniczy model karty graficznej.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kartagraficzna, VGA standard, Windows 7, nVidia, pomoc, widescreen HP G6000, Windows home basic, karta graficzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych