Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamiennik dla uszkodzonego dysku twardego. HITACHI

dysk twardy pomoc zamiennik HITACHI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MLPxPL

MLPxPL
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 11:21


 


  • 0


#2 MLPxPL

MLPxPL
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 11:22

Hey.

Jestem januszem technologii informatycznej i za pomocą internetu udało mi się dobrać do wnętrzności laptopa, który dawno powinien wylądować w hali zasłużonych, lecz z racji braku innego sprzętu muszę go wskrzesić. Udało mi się (chwała mi) wyciągnąć uszkodzony element, jakim jest dysk twardy. Niestety model wyszedł z mody, a nie za bardzo wiem, jak szukać zamiennika, by komputer dało się uruchomić.

Model to: HTS541612J9SA00

Jakby mnie ktoś palcem wskazał, gdzie owy zamiennik kupię. To po pomyśle o tej osobie skręcając kompa.


  • 0

#3 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 19:10

szukaj dysku o rozmiarach nie większych niż 100x70x9.5 (podobno takie są tego hitachi) 2,5", SATA. oryginalny ma 5400 RPM - możesz szukać szybszego (ale może być bardziej prądożerny i głośniejszy. i bardziej się grzać); oryginał to 120GB pojemności - bez większych problemów można znaleźć o większej pojemności. SATA.. w zamienniku może być SATA, ew. SATAII. Trójka też, ale warto, zeby miała zworę do zmiany standardu na SATA (I).


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dysk twardy, pomoc, zamiennik, HITACHI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych