Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika irk39

Odnotowano 16 pozycji dodanych przez irk39 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw, 11 maj 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#119122 Dieta low carb czy keto

Napisano przez irk39 w 07 maj 2024 - 16:20 w Hyde Park

Jem intuicyjnie od wielu lat, wykluczając to co mi szkodzi (źle się po tym czuję) czyli cukier, nabiał, gluten. Kasz i dań mącznych nigdy nie lubiłam, sam się organizm ustawił w klimacie diety śródziemnomorskiej. Jak się okazuje, podliczając mam dziennie czasem poniżej 20g węgla a czasem 100g i więcej. Ketoza jako taka jest mi niepotrzebna (choć pewnie w niej bywam) a w formacie LC łatwiej mi kontrolować kalorykę i ilość białka zachowując jednocześnie sytość. Skupiam się na dobrych jakościowo produktach ale bez winy i z przyjemnością czasem wciągnę frytki czy dobrego browara"

 

Ogólnie sporo dobrych przepisów, które sprawdzą się na tej i na tej diecie jest w serwisie




#118798 Leczenie azs czerwone plamki na twarzy

Napisano przez irk39 w 14 marzec 2024 - 11:06 w Hyde Park

Niestety ale azs ma tendencję u mnie do pojawiania mi się na twarzy czerwonych plamek.

 

Co pomoże w ich leczeniu? Zastanawiałem się nad środkiem dermotopic. Czy jest skuteczny w przypadku leczenia takich problemów? 




#118797 Płatności w sklepie

Napisano przez irk39 w 14 marzec 2024 - 11:00 w Hyde Park

Tak ogólnie to jeśli chodzi o wybór płatności to najlepiej iść tym schematem:

1. Jakie bramki są dostępne w Twoim oprogramowaniu
2. Czy z obsługą poszczególnych bramek wiążą się jakieś dodatkowe koszty (dodatkowa prowizja od każdej płatności/koszt miesięczny)
3. Oferta poszczególnych bramek
Obecnie klienci najczęściej wybierają BLIK.
Przy dużych obrotach można negocjować stawki z operatorami.
 
Terminla można przy tym uzyskac za darmo https://polskabezgotowkowa.pl/ Na stronie polski bezgotówkowej. Polecam kontakt z nimi, powinni dobrać odpowiednie rozwiązanie ;) 



#118684 Aktualizacja produktów w wordpress

Napisano przez irk39 w 27 luty 2024 - 09:30 w Hyde Park

Sprawdź wtyczkę wp all import. Z bl da się w zarządzaniu aukcjami wygenerować link do pliku z aktualnymi informacjami o aukcjach (stan, ceny) i potem ten plik wgrasz do Wordpressa. Ustawiasz zadanie w cronie i robi Ci się to samo.

Możesz skontaktować się ewentualnie z firmą:

https://blackdale.eu...-internetowych/

Zajmuja się tworzeniem oraz prowadzeniem stron internetowych oraz powinni doradzić jakieś wygodne rozwiązanie. 




#118683 Terminal płatniczy

Napisano przez irk39 w 27 luty 2024 - 07:29 w Hyde Park

Dokładnie popytaj o warunki po okresie tego roku bez opłat. Często jest tak że okres ten pierwszego roku jest bardzo korzystny a później to tragedia. Następnie pytaj o okres wypowiedzenia, czas trwania umowy, czy są limity które musisz osiągnąć (niektóre firmy mają), ewentualne kary za zerwanie umowy. 

 

Zresztą sporo informacji znajdziesz też na stronie Polska bezgotówkowa:

https://polskabezgotowkowa.pl/

 

Możęsz tutaj poczytać sobie o poszczególnych operatorach. 




#118682 Remont koszty

Napisano przez irk39 w 26 luty 2024 - 14:21 w Hyde Park

" Generalny remont nowego mieszkania " ? To jest deweloperka czy rynek wtorny ? Generalny remont mieszkania tyle wystarczy napisać, nie każdego interesuje że to Wasze kolejne mieszkanie itp. 74 m² tej ruiny pewnie widełki 60 - 100 tys PLN sama robota, zależy czy na czarno czy z fakturą, jak bardzo wykonawca bedzie zdesperowany aby to wykonać etc. Robota plus material całość pewnie okolice 150 tys PLN. Wielu rzeczy samodzielnie nie zrobisz:

https://uprawnieniae...nergetyczne-g1/

Do położenia elektryki na przyklad trzeba mieć odpowiednie uprawnienia. 




#118430 Jak silnik pod sklep internetowy

Napisano przez irk39 w 10 listopad 2023 - 08:53 w Programowanie

Woocomerce, presta czy magento? Każdy silnik dobry... Trzeba tylko wiedzieć jak zabezpieczyć swój sklep i dobrać odpowiedni dla asortymentu oraz konfiguracji produktów.
 
Moim zdaniem warto byłoiby nawiązać kontakt z firmą:
 
Powinni podpowiedzieć jakie rozwiązanie w Twoim przypadku się sprawdzi.



#118128 Czy ktoś ma azs na skórze głowy?

Napisano przez irk39 w 26 wrzesień 2023 - 10:40 w Hyde Park

Jak w temacie. Czy ktoś moze walczył z azs na skórze głowy? Mam od jakiegoś czasu oraz zastanawiam się nad tym jak złagodzić objawy choroby




#118127 Znaki drogowe na teren firmy

Napisano przez irk39 w 26 wrzesień 2023 - 10:20 w Hyde Park

Chcę zamówić kilka znaków drogowych na teren firmy. Na co warto jest zwrócić uwage przy ich wyborze? Jaki materiał wybrać? 




#118073 Obgryzanie paznokci, co pomoże

Napisano przez irk39 w 20 wrzesień 2023 - 06:44 w Hyde Park

Obgryzałam do końca liceum i faktycznie, zrobienie sobie pięknych paznokci żelowych (w moim przypadku na studniówkę) było jakimś zapalnikiem do tego, by je zapuścić, ale jak mi jeden odpadł to resztę też zgryzłam i paznokcie były jeszcze słabsze niż wcześniej. Szczerze mówiąc u mnie to były dwa dni kiedy zwyczajnie miałam w pracy tyle zajęć, że nie miałam czasu obgryzać i nagle 3 dnia ocknęłam się i uświadomiłam sobie, że nie obgryzam Och, no i kosmetyczka wspomniała, że moje paznokcie są najgorszymi z jakimi miała styczność, to mnie zmotywowało xD
 
 
Ogólnie na tej stronie jest kilka podpowiedzi jak ładnie obcinać paznokcie.



#117978 Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Napisano przez irk39 w 01 wrzesień 2023 - 08:08 w Hyde Park

Tłumaczenia przysięgłe są zazwyczaj droższe niż tłumaczenia zwykłe, ponieważ tłumacze przysięgli muszą ponosić dodatkowe koszty związane z certyfikacją i utrzymaniem swojego statusu przysięgłego tłumacza

Tłumaczenia przysięgłe są dokładnie weryfikowane pod kątem zgodności z oryginalnym dokumentem, a tłumacze przysięgli są odpowiedzialni za zachowanie poufności i integralności tłumaczonych treści.

Tłumaczenie zwykłe, czyli tłumaczenie nieprzysięgłe, nie ma tych samych oficjalnych uprawnień i nie jest opatrzone pieczęcią ani certyfikatem przysięgłego tłumacza. Jest bardziej odpowiednie do tłumaczenia treści ogólnych, literatury, stron internetowych i innych materiałów, które nie wymagają oficjalnej autentyczności ani prawnego potwierdzenia.

Doświadczonych tłumaczy języka niemieckiego ma biuro tłumaczeń ATET: https://atet.pl/tlum...kiego-warszawa/




#117706 Co robicie ze starymi smartfonami

Napisano przez irk39 w 31 lipiec 2023 - 12:55 w Telefonia GSM

Których już nie da się odsprzedać?
Wyrzucacie? Sprzedajecie na części?




#117702 Szlifowanie metali niezelaznych

Napisano przez irk39 w 31 lipiec 2023 - 10:47 w Hyde Park

Opcji tutaj jest wiele:

ściernice ze zbożami aloksytowymi (aluminium): Są to ściernice ceramiczne zbudowane na bazie tlenku glinu (aluminium). Dobre do szlifowania metali nieżelaznych, takich jak aluminium i miedź.
 
ściernice z karborundum (krzemionka): Są to ściernice zbudowane na bazie krzemionki, które nadają się do szlifowania metali takich jak aluminium, miedź, brąz i tytan.
 
ściernice diamentowe: ściernice te zawierają diamenty syntetyczne lub naturalne jako materiał ścierający. Są one bardzo twarde i nadają się do szlifowania twardych metali, takich jak tytan i stopów metali.
 
ściernice z korundem: Są to ściernice zbudowane na bazie tlenku glinu (korund) i stosuje się je do szlifowania metali nieżelaznych.
 
ściernice ceramiczne: Zbudowane z ceramicznego materiału ścierającego. Nadają się do szlifowania różnych metali nieżelaznych.
 
 
Szerszy opis znajdziesz tutaj. 



#117696 Ekspres w firmie. Jak wybrać odpowiednie urządzenie

Napisano przez irk39 w 31 lipiec 2023 - 09:47 w Hyde Park

Jka w temacie.

 

Czy możecie poradizć czym kierować się przy wyborze odpowiedniego ekspresu do firmy? Ekspres będzie uzytkowany przez wielu pracowników. Tak więć powinien być jak najprostszy w obsłudze. 




#117692 Restrukturyzacja w firmie

Napisano przez irk39 w 31 lipiec 2023 - 08:05 w Hyde Park

Wiele się ostatnio słyszy o procesie restrukturyzacji w firmach. Czy rzeczywiście jest w stanie postawić firmę na nogi? 




#117424 Restrukturyzacja firmy

Napisano przez irk39 w 29 czerwiec 2023 - 13:33 w Hyde Park

Proces restrukturyzacji może obejmować kilka etapów, takich jak analiza sytuacji firmy, identyfikacja obszarów wymagających zmian, opracowanie planu restrukturyzacji, wdrożenie zmian, monitorowanie postępów i dostosowanie strategii w razie potrzeby. W ramach restrukturyzacji mogą być podjęte różne działania, takie jak zwolnienia pracowników, zmiana struktury organizacyjnej, przeniesienie lub likwidacja nieefektywnych oddziałów czy dywizji, zmiana procesów biznesowych, restrukturyzacja zadłużenia lub poszukiwanie nowych źródeł finansowania.

Jeśli interesuje Cię przeprowadzenie jej w firmie mogę tutaj dać namiar na doradcę, który specjalizuje się w takich działaniach:

https://kancelariagr...owice-warszawa/