Skocz do zawartości


kamigo

Rejestracja: 01 maj 2007
Poza forum Ostatnio: 21 lis 2007 11:54
-----

Moje tematy

Starcraft II

19 maj 2007 - 14:20

StarCraft 2 został oficjalnie już potwierdzony i zapowiedziany przez Blizzard! Długo czekałem na kolejną strategię Blizzardu - choć jestem ogromnym fanem WC3, to w StarCrafta nigdy nie grałem, ale gdy wyjdzie SC2 to zaraz pobiegnę do sklepu.

Więcej info - http://www.starcraft2.com :)

Joost - telewizja internetowa

14 maj 2007 - 21:51

Kto nie wie o co chodzi zapraszam tu.
Beta Joost pojawiła się już jakiś czas temu, projekt ciągle się rozrasta, a w maju ma być premiera. Moim zdaniem super sprawa, bardzo mi się to podoba. Teraz tylko za bardzo nie mogę oglądać, mam internet 512, ale w najbliższych dniach planuje przesiadkę na 1 mb i zobaczymy jak będzie.
Czy ktoś tutaj z tego korzysta?
Jeśli ktoś chciałby zacząć to mogę wysłać zaproszenia, pisać tylko maile.

Centrum ManU

04 maj 2007 - 13:59

Kibicuję tejże drużynie i mysle, że zasłużyła na swój własny temat tutaj :-) Na pewno na forum znajdą się też inni fani ManU. Szkoda, że odpadła teraz z Ligi Mistrzów.
Pozdrawiam ;-)

Nowy punkt w regulaminie (04.05.07)

04 maj 2007 - 13:31

W regulaminie pojawił się nowy punkt, który brzmi następująco:

12. Każdy użytkownik forum zobowiązany jest starać się pisać poprawnie, schludnie i estetycznie oraz stosować ogólnie pojęte zasady interpunkcji i ortografii - tak, by każdy inny bez problemów mógł odczytać jego wiadomość.

Więc teraz kto będzie robił głupie i niepotrzebne błędy, złamie regulamin. Wszystkim, którzy mają problemy z ortografią (a jest tu kilku) polecam zaopatrzyć się w Firefoxa bądź wklejać treść posta do Word'a zanim się go wyśle ;-)
Moderatorzy natomiast mają za zadanie poprawiać te najbardziej rażące błędy w postach użytkowników (i dodawać mały przypis, że się to zrobiło) oraz upominać tych, którym zdarza się robić to bardzo często.

WarCraft 3

01 maj 2007 - 19:21

Gra ktoś tutaj w WarCrafta na BN? Ja już od kilku lat i mi się nie nudzi. Obecnie gram głównie w DotA (taki mod), założyłem też klan. Miło byłoby z kimś pograć. :roll:

Pozdrawiam.