Skocz do zawartości


Zdjęcie

Studia informatyczne po technikum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 M@tix

M@tix
  • Użytkownicy
  • 216 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:16

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jakie przedmioty trzeba zdać na maturze by dostać się na studia po technikum informatycznym? Wiem że trzeba zdać matmę i jakiś dodatkowy przedmiot np. fizykę ale wszystkie uczelnie są inne. Czy po technikum nie wystarczy zdać egzaminów zawodowych z informy i matmy na podstawie? Proszę o każdą wiedzę na ten temat.
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:36

Na uczelnie, na którą próbowałem się dostać zaliczony egzamin zawodowy wpływu nie miał. Miała natomiast matura z Informatyki. Dla mnie było to oczywiście bez sensu, lecz teraz już niestety za późno. Myślę, że jak zdasz podstawę z matematyki i inforamtyki na solidny procent i dodatkowo fizykę to dostaniesz się na studia informatyczne bez problemu.
  • 1
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 M@tix

M@tix
  • Użytkownicy
  • 216 postów

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:28

No tak ale po co zdawać fizykę? Nie mogę zdać tylko jako dodatkowo informy? A jak zdam zawodowe egzaminy to nie wystarczy?
  • 0

#4 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 19 lipiec 2012 - 11:00

Zależy od uczelni. Może być tak, że uczelnia liczyć będzie kilka dodatkowych przedmiotów, bądź np zamiast podstawowej matematyki policzy Ci rozszerzoną fizykę + informatykę i dostaniesz więcej punktów. Poza tym, co zdawać, to musisz już sam się dowiedzieć i dostosować swoje egzaminy do uczelni, które Cię interesują.
  • 1

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#5 Afidoa

Afidoa
  • Użytkownicy
  • 244 postów

Napisano 30 kwiecień 2024 - 10:33

Zanim jednak dojdzie do planów pomaturalnych, warto dobrze zdać maturę, by mieć więcej możliwości. By zwiększyć szanse na dobry wynik warto wziąć udział w kursie przygotowującym do tego egzaminu. Ciekawie wyglądają lekcje oferowane przez https://indeks.edu.pl/ . Wystarczy poczytać opinie uczestników i skorzystać . Myślę, że warto.


  • 0

#6 canadian pharmacy drugs on

canadian pharmacy drugs on
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 maj 2024 - 02:28

reputable online pharmacy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych