Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki monitor polecasz(wymagania w temacie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nieznany

nieznany
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 09:30

Po nierozwiązanym problemie http://forum.pcfoste...bokach-w-grach/ dowiedziałem się więcej i myślę, że czas zastąpić mój 8-letni monitor CRT nowym LCD który automatycznie rozciąga obraz na cały ekran, a jak tego nie zrobi, wystarczy nacisnąć jeden przycisk i już jest ok, oraz szerokością max 43 cm. Jedną z propozycji jest Asus VH192D ale pewnie są tańsze?
  • 0


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 14:51

"automatycznie rozciąga obraz" - cóż, LCD najlepiej wyświetlają obraz w rozdzielczości zgodnej z natywną rozdzielczością matrycy.
  • 0

#3 yogee

yogee
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 16:12

LCD który automatycznie rozciąga obraz na cały ekran


w benq jest opcja definiująca reakcję na obraz w innej rozdzielczości - albo pełny ekran, albo oryginalna rozdzielczość. jest jednak zakopana w menu - pozostaje więc kwestia tego jak często chcesz się przełączać między tymi trybami.

[edit] a jednak nie bardzo, sprawdziłem i przy podpięciu przez dvi można używać tylko trybu pełnego ekranu. (przynajmniej u mnie)
  • 0
Athlon II x4 630 || Gigabyte 785GT-UD3H || Kingston [2x4GB + 2x2GB] DDR3 || MSI GTS450 OC || ocz StealthXStream 500W || Seagate st3500418AS 500GB + st2000DL003 2TB || Compro Videomate e650f || Microsoft Wireless 800 || BenQ G2220HD || Kenwood KA-1010 :)

Coś jeszcze dopisać? :)

#4 nieznany

nieznany
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 13:09

w benq jest opcja definiująca reakcję na obraz w innej rozdzielczości - albo pełny ekran, albo oryginalna rozdzielczość. jest jednak zakopana w menu - pozostaje więc kwestia tego jak często chcesz się przełączać między tymi trybami.

[edit] a jednak nie bardzo, sprawdziłem i przy podpięciu przez dvi można używać tylko trybu pełnego ekranu. (przynajmniej u mnie)

Ile kosztuje?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych