Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe aplikacje na Androida


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 09 maj 2012 - 10:20

Jak w temacie - macie wolną rękę, by podzielić się ciekawymi programami na system Android. Dział stworzony po to, by nie robić bałaganu na forum :)
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath



#2 passet

passet
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 10:50

Ja mam na przykład coś takiego http:// co prawda traktuje nie tylko o aplikacjach, ale również o urządzeniach fizycznych, ale warto sprawdzić. Szczególnie, jeśli jesteś sportowcem! A co do tej drugiej kategorii (urządzeń) z zaciekawieniem patrzę, co byli pracownicy Nokii zrobią ze smartwatchem Leikr:)

Aha, gdzieś w oko wpadło mi jeszcze zestawienie aplikacji, które pomogą nam w utrzymywaniu naszych postanowień noworocznych;) jak znajdę to zarzucę.


  • 0

#3 maxitel

maxitel
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 12:58

http://www.telix.pl/...o--3,53997.html

Ostatnio znalazłem takie rozwiązanie też na Androida, ciekawe ile kosztuje bo nie ma napisane...
  • 0

#4 bułgar_RDM

bułgar_RDM
  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:51

ja polecam Album Art Grabber. według mnie najlepsza apka do wstawiania okładek albumów
  • 0

#5 poemat_faktu

poemat_faktu
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 17 maj 2013 - 11:38

ja b zadowolony jestem z moBILET, Listen (do podkastów), Evernote, Spotify no i reddit is fun :)
  • 0

#6 Robertino

Robertino
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 12:22

U mnie na uczelni ładnie śmiga apka zrobiona przez studentów: https://play.google....?q=napwr&c=apps

Polecam
  • 0
Robert

#7 passet

passet
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 10:36

Tak się ostatnio rozglądałem za programami, które pomogą mi zrobić porządek na dysku w smartfonie i wpadło mi to zestawienie: REKLAMA na razie jestem na etapie testu większości aplikacji (sd maid, sd booster, autotask killer, adaway i greenify) także jak będę mądrzejszy to dam znać, czy podziałało:)
  • 0

#8 mkaczmarek

mkaczmarek
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaLipnica

Napisano 03 luty 2014 - 12:50

Polecam program System Monitor, który pokazuje użycie procesora, wykorzystanie pamięci, prędkość zapisu/odczytu oraz prędkość transferu danych z sieci. Naprawdę przydatna apka.
  • 0
Podpis niezgodny z regulaminem forum /Kamillo

#9 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 20:03

Z takich nietypowych apek, to dla tych co śmigają na rowerze fajna jest 'bike repair'. No i oczywiście jak macie dryg do dłubania przy sprzęcie :) Druga to Najmilsze Miasto związane z akcją w polskich miastach. Teraz juz są finałowe trzy miasta w których na początku lipca zorganizują imprezy, Rawę mam blisko, wiec pewnie się wybiorę :)
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych