Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop do 1500zł ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mathieews

mathieews
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 12:05

Chciałbym wziąć go na raty i żeby ten sklep był na dolnymśląsku.Laptop będę używać do rozmów skype,gg,nasza-klasa itp. Oczywiście chce na nim odpalić gry typu : Cs 1.6 i metin2. Lub coś z tej półki, chcę żeby pracował szybko i niezawodnie.
http://allegro.pl/mo...1708288408.html

słowa kolegi: Sam Phenom x3 mi się za bardzo nie podoba. DirectX11 to żadna nowość - wszystkie współcześnie montowane w laptopach karty grafiki to obsługują, obrazki z wykreasami raczej nie pochodzą z programów.Parametrami matrycy bym się nie podniecał, bo już dawno wyeliminowano smużenie matryc LCD i ich szybkość reakcji jest już jedynie chwytem marketingowym. Zasięg sieci 802.11g jest akurat mniejszy niż 802.11g, bo szybkość zwykle jest odwrotnie proporcjonalna do zasięgu, a routery 'g' kosztują kilkaset złotych.Windows nie wiadomo jaki (W 7 h.p. i 3GB RAM sugeruje wersję 32-bit, co jest bez sensu na procku 64-bit, a tak ma Phenom).

Przepraszam,że nie ten dział ale na tamtych mało kto się udziela.
  • 0


#2 Kejmil

Kejmil
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 27 lipiec 2011 - 11:24

A ja bym ci polecił kompa trochę droższego kosztuje on 2100 zł. Mój znajomy ma go i jest z niego bardzo zadowolony. Ma wbudowaną kamerkę przyda się do skype. Na luzie będzie chodzić metin2 i cs 1.6 .

Lepiej zapłacić trochę więcej to komputer starczy ci na dłużej a nie kupić jakiegoś "słabego" i za rok wymieniać ;)
  • 0

#3 Hurt24h

Hurt24h
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 12:38

Do 2 tyś zł masz szeroki wybór,tym bardziej że nie będziesz na nim grał w żadne gry,potrzebny jest Ci po prostu uniwersalny laptop. Popatrz na Asusy oraz Samsungi.
  • 0

#4 Piotr__11

Piotr__11
  • Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:01

Kupiłem siostrze z tej aukcji :
http://allegro.pl/la...1795938013.html
Dotarł 2 dni temu i musze powiedzieć że jest super jak na tą cenę.
Bez problemu odpala na nim CS:S [płynnie - w teście grafiki 50fps pokazało]

Lapek ten ma i3 - energooszczędny dość procek , nie ma dedykowanej grafiki ale jak wspomniałem source śmiga bezproblemowo .
Ramu na pewno Ci nie braknie , jedyna wada to brak systemu - ale z tym to chyba sobie poradzisz :flower:

Zawsze możesz szukać czegoś z gorszym procem i tak jak podałeś radkiem 5470 [który jest około 2x wydajnieszy od grafiki z i3 ] ale wtedy trzeba liczyć się z nieco słabszą ogólną wydajnością.

A więc :
Jeśli zamierzasz grać w coś troszke mocniejszego [ nie myśl że taki 5470 uciągnie gtaiv ] to wybierz któryś sprzęt z dedykowaną grafiką , patrz aby procek był jednak 2rdzeniowy, 1 rdzeń jak np. w PB tk83 może nieco ssać .
Jeśli potrzebujesz bardziej uniwersalny sprzęt wybrałbym coś z nowszym procem, bez dedykowanej grafiki .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych