Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki nawigator warto kupić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robotek

Robotek
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 11 maj 2008 - 12:58

Planuję kupić gps-a tylko nie mam zielonego pojecia jaki model i jaką firmę wybrać. Wiem na pewno, że nie chcę Asusa, bo nie lubię ich produktów. Czy ktos ma jakieś swierze doswiadczenia z tego rodzaju sprzętem? Z góry dzieki.
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 11 maj 2008 - 19:54

Używam TomToma 720, polecam również wersję 920 i 930 :) Jeżeli interesuje Cie tylko mapa Polski to tylko Garmin.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 dejw12

dejw12
  • Użytkownicy
  • 79 postów

Napisano 14 maj 2008 - 15:49

Ja mam na palmtopie Mio Auto Mape Polski XL (jeszcze nie 3 D, teraz już dostępne)
przed kupnem , dużo sie dowiadywałem , rozmowy z kierowcami zawodowymi.

auto Mapa jest Najlepsza najwięcej szczegółowa .Najlepiej sprawdza się w mieście,nr. budynków .
co Do TomToma to twierdze że jest kiepski (mniej szczegółowy) porównując go z Auto Mamą ,również jakiś czas korzystałem z niego, jedyna rzecz która przemawia za nim to może taka iż na trasie jest wygodniejszy trochę od Auto Mapy,ponieważ można go obsługiwać palcem , w przypadku Auto Mapy to wygodniej Rysikiem.

Ze wszystkich map dostępnych u nas Auto Mapa zdecydowanie jest najlepsza .

Kupując TomToma zmuszony jesteś zostać przy tej mapie zainstalowanej natomiast na palmtopie dokupujesz Mapę jaką Chcesz i palmtop ma wiele innych możliwości (filmy,muza ,Word ,Wi-Fi,Exel mobile np: Bluetooth ,to tylko niektóre (zależy od modelu )

w Auto Mapie 4.0 jest już chyba wersja 5.0 w nowej wersji znajdziesz tryb 3D w tej mapie jest algorytm wyszukiwania trasy-do wyboru najszybsza, najkrótsza,lub optymalna( ja używam ,najszybsza, najkrótszej nie polecam ,chyba że do zabawy hi ,hi )
Np; TomTom ma mało wbudowanych planów miejscowości

Dobra rada jeśli nadal jesteś nie zdecydowany co kupić , a mieszkasz w dużym mieście najlepiej wojewódzkim to zrób mały spacerek po postojach taxi i pogadaj z panami ,może i jakaś miła pani sie znajdzie .Jak kto ,najlepiej się zna ,ci co na co dzień najwięcej używają.

Napisz potem co kupiłeś.
  • 0
dejw

#4 Robotek

Robotek
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 11:27

Po długim namyśle kupiłem Mio z serii Moov. Poszedłem za Twoją radą i pogadałem z paroma taksiarzami i jeśli chodzi o urządzenia dedykowane (a nie chcę, żeby był przeładowany bajerkami) to mio są niezłe. Podobno nowa seria ma znacznie lepszą mapę, są dwie darmowe aktualizacje i ma jeszcze jakiś system dzieki któremu szybciej łapie sygnał. Jestem zadowolony. Dzięki za rady!
  • 0

#5 dejw12

dejw12
  • Użytkownicy
  • 79 postów

Napisano 17 czerwiec 2008 - 19:28

P. Jestem zadowolony. Dzięki za rady!




Szerokiej i bezpiecznej drogi .
  • 0
dejw

#6 Robotek

Robotek
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 01 lipiec 2008 - 15:57

Chciałem jeszcze nawiązac do tego wątku, potrzebuję pomocy bo nie wiem czemu ale ostrzerzenia przed radarami w niemczech mi nie działają...Ktoś może wie czemu tak moze byc?Podkreslam, ze w pozostałych krajach wszystko działa prawidłowo
  • 0

#7 dejw12

dejw12
  • Użytkownicy
  • 79 postów

Napisano 01 lipiec 2008 - 19:43

Na twoje zapytanie nie odpowiem , bo sam nie wiem dlaczego tak może być . jeśli chodzi o Europę to jaką ,masz wgraną mapę ,bo napisałeś jakiego kupiłeś palmtopa ( a nie wiem jaką mapę , bo ja mam jak pisałem tylko Auto Mapa Polski XL)napisz jaką mapę posiadasz,a ja spróbuje się dowiedzieć , odnośni twojego pytania , lecz nie obiecuje , popytam.
  • 0
dejw

#8 Blizard

Blizard
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 02 grudzień 2008 - 16:11

A ile forsy chcesz wydać bo to ważne. Polecam 1 drożzy 1 tańszy. Szwagier ma ten droższy i se chwali
http://www.proline.p...K FREEBIRD-35.4
http://www.proline.p...IO MOOV 360 GPS
  • 0

#9 Robotek

Robotek
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 09 grudzień 2008 - 15:27

Mam MioMap, czyli to co defaultowo w Moovach. Możliwe, ze to zakazana opcja w Niemczech? A w ogóle czytałem gdzies , że nowe modele Moov 310 i 370 są wyposażone w najnowszą technologię TMC? Nie wiedziałem, że to w ogóle jest w Polsce. Bo to z fal radiowych idzie, tak?
  • 0

#10 pronet3

pronet3
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2009 - 21:55

Planuję kupić gps-a tylko nie mam zielonego pojecia jaki model i jaką firmę wybrać. Wiem na pewno, że nie chcę Asusa, bo nie lubię ich produktów. Czy ktos ma jakieś swierze doswiadczenia z tego rodzaju sprzętem? Z góry dzieki.


Polecam taki sprzęt: Garmin NUVI 760 Europa
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych