Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zepsuc komputer??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 quare

quare
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 11:11

poprostu jak nikt nie będzie widział to zdejmij boczną obudowę i wyjmij kilka przydatnych części na przyszłość a potem zamknij obudowe i git. ale jak chcesz naprawde zapsuć to możesz:

porobić rysy nożem na wszystkich komponenty twojego PC ;)
  • 0


#22 Kamil_K

Kamil_K
  • Redaktorzy
  • 87 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 14:57

Mam nietypową prośbę..Chcem popsuc swojego kompa poniewaz dopiero w tedy ojciec kupi mi nowego..


Głupie, szczeniackie, brak szacunku dla pracy rodziców, byś miał co zeżreć...
  • 0

#23 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 15:13

Mam nietypową prośbę..Chcem popsuc swojego kompa poniewaz dopiero w tedy ojciec kupi mi nowego..


Głupie, szczeniackie, brak szacunku dla pracy rodziców, byś miał co zeżreć...



Popieram i po za tym to jaki ten temat ''jak zepsuć komputer'' jest popularny , a w normalnych tematach użytkowników proszących o pomoc jak naprawić komputer świecą pustakami.Czyżbyśmy się znali tylko na jednym....;)
  • 0

#24 Looos

Looos
  • Użytkownicy
  • 248 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 15:13

Pierwsza wypowiedź pod którą się podpisuję ;)
  • 0
C2D e8400 @ 3.6GHz, Zalman 7700 Cu, Geforce XFX 250gts, 6gb ramu, 2x Dell P2210, SpacePilot Pro

#25 Kamil_K

Kamil_K
  • Redaktorzy
  • 87 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 22:23

Sądzę, że temat powinien być usunięty ;)
  • 0

#26 Namokran

Namokran
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 15:42

1.chłopak was się nie pyta co o tym sądzicie tylko jak to ma zrobić
2.ja bym zwiększył napięcie podstawki procesora usunął pastę i odłączył radiator
  • 0

#27 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 04 marzec 2010 - 15:57

Fakt, wobec rodziców nie jesteś w porządku. Może powiedz jaki masz komputer i do czego Ci służy? (domyślam się tylko, że do gier ;D).

Aby wszystko wyglądało najmniej podejrzanie (nigdy nie próbowałem, ale może...) podczas grania w coś bardziej wymagającego włóż coś w wiatraki od coolerów na CPU i GPU i zostaw to na jakiś czas, aż nie poczujesz swądu z komputera ;D Jak zaczniesz czuć otwórz okno i siedź na nim dalej aż się wyłączy i nie włączy.

Osobiście polecałbym Ci iść do rodziców i pogadać z nimi w sprawie nowego kompa. Uzasadnij, dlaczego chcesz zmienić i obiecaj im coś ;] np jakieś prace domowe itp ;D W filmach to działało ;)
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#28 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 19:58

A ja proponowałbym rzucić gierki i zająć się ANSI C i C++, bo do tego nie trzeba mocnego kompa, a się opłaca:P
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#29 Omfa

Omfa
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 22:20

W dupach się Wam gnoje poprzewracało! Psuć komputer tylko po to , by ojciec kupił nowy!? Zarób sobie na tego kompa (np. w wakacje) i wtedy zobaczymy , czy też będziesz chciał go psuć. Szczawiu , nawet chyba sobie nie zdajesz sprawy , z tego co to są pieniądze. W ogóle nie powinieneś mieć kompa , bo jeszcze do tego nie dorosłeś. Lepiej zamiast tego , ortografii byś się zaczął uczyć , bo oczy bolą jak się czyta twój post - totalna porażka :(
  • 0

#30 hagi81

hagi81
  • Użytkownicy
  • 71 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 00:12

podkręć procka na max i wyłącz chłodzenie , pomoże :rotfl: :nerd:

[ Dodano: 2010-04-30, 01:13 ]
:puppyeyes:
  • 0

#31 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 21:08

Można wyjąć z mikrofali generator mikrofal i potraktować tym komputer:P Ale to troszkę może być niebezpieczne...szczególnie dla wody w organizmie, która może nabrać nieoczekiwanie ochoty na zwiększenie swojej temperatury ;D
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#32 19Kowal90

19Kowal90
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 26 maj 2010 - 07:36

Sprobuj jak moj kolega ;D Badz naelektryzowany i dotknij płyty głownej WAZNE komp musi chodzic :) Rodzice kupia moze ci nowego kompa jak wymienia instalacje w calym domu ^^ Wtedy mozesz powiedziec ze mowiles przecierz ze ten komp jest jakis wadliwy :hihi: ;P xD
  • 0

#33 misiek784

misiek784
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:42

SZCZYL szanuj swoich Rodziców a zwłaszcza ich pracę słownie: ciężką pracę...
  • 0

#34 Deex

Deex
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 14 lipiec 2010 - 20:35

Witaj.!
Buahahaha. Najlepszy sposób jak wyżej to wpuść kota .. :P
  • 0

#35 daniolek1012

daniolek1012
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 14 lipiec 2010 - 22:16

Najlepszy sposob to pograc troche w metina albo w inne privy ;D moj mlodszy brat tak mi zrobil z moim kompem i mialem calego do wymiany. Pograsz mare miesiecy w to i grafika zacznie sie nagrzewac do takich temp. ze grila moglbys sobie zrobic na rdzeniu xDDD
PS.ile ty masz lat?
Niechce ci zle zyczyc ale mam nadzieje ze zycie ci da popalic bo takiego braku szacunku to bym sie nie spodziewal od dziecka w wieku 10 lat!!!
  • 0

#36 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 14 lipiec 2010 - 22:38

Tak szczerze mówiąc, to jeśli moi rodzice dowiedzieli się iż chociażby coć planuję w sprawie "uszkodzenia" komputera, to chyba by mnie zabili.

Btw.
Od napisania mojego poprzedniego posta, mam nadzieję iż autor robi sobie tylko z nas "jaja".
  • 0

#37 Cayman

Cayman
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 12:04

Omfa żal mi cie, jak chcesz kogoś zgnoić to nie tutaj! Jak nie masz nic do roboty to lepiej się poprostu zamknij te twoje teksty to niezłe gówno.A ty młody, spoko znam ten ból. Ja też mam szit, a nie komputer, ale żeby go od razu rozwalać?!Jak chcesz to przeciez od tego jest to cholerne forum żeby pomagać.Kurna ludzie, co do tych rodziców to chyba to dobry pomysł żebyś troche dostał w dupe w wakacje to byś się przekonał, że nie wszystko tak łatwo przychodzi.Napisz parametry tego kompa to ci pomożemy!!!

Nara Cayman
  • 0

#38 Kuba

Kuba
  • Redaktorzy
  • 364 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 13:35

.Chcem popsuc swojego kompa poniewaz dopiero w tedy ojciec kupi mi nowego..

To idź i sam zapracuj na niego.

.Chcem

.poniewaz

w tedy

ehhhh..... inne komentarze byłyby zbyteczne

Możesz też spróbować iść do komórki, wziąć łopatę, wyjść na dwór i się nią pie******ć w głowę, może zadziała (nie na komputer ale na Ciebie)
Fajny temat do offtopu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych