Skocz do zawartości


Zdjęcie

depilacja laserowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Inkognito02

Inkognito02
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2023 - 00:09

Witam wszystkich, a ktoś już robił depilację laserową, podzielcie się wrażeniami? Często mam podrażnienia, po prostu potem swędzi nieznośnie, więc postanowiłam przetestować to na sobie. W takim razie powiem Ci, że depilacja laserowa to bezbolesny zabieg, który całkowicie uchroni Cię przed dodatkowymi włosami i innymi problemami. A w Laserville pomogą Ci w tym znakomici fachowcy.


Użytkownik Inkognito02 edytował ten post 18 marzec 2023 - 00:10

  • 0


#2 bojownik

bojownik
  • Użytkownicy
  • 84 postów

Napisano 26 kwiecień 2023 - 14:26

Takie zabiegi są bardzo skuteczne, zresztą poczytaj i oceń - https://4lomza.pl/index.php?wiad=62898 moim zdaniem warto jak się ma możliwości finansowe :) chociaż juz sa coraz bardziej przystępne cenowo


  • 0

#3 chrząszcz

chrząszcz
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 22 listopad 2023 - 20:56

Do Gdańska mam kawałek drogi, więc szukałem odpowiedniej dla siebie oferty medycyny estetycznej w Warszawie. Polecono mi Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie, z którego korzystała już moja koleżanka i daje im najlepsze rekomendacje. Mają doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, laseroterapii i ginekologii estetycznej, którzy w swojej pracy korzystają z nowoczesnego sprzętu oraz najnowszej branżowej wiedzy. Dbają o bezpieczeństwo swoich klientów i dokładają wszelkich starań, żeby sprostać ich wszystkim wymaganiom.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych