Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damskie buty - zakupy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 155 postów

Napisano 16 luty 2023 - 15:07

Przyszedł moment na zakupy nowego obuwia na okres wiosenno-letni i chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jakie aktualnie są najnowsze trendy na rok 2023. Ogólnie chciałabym sobie sprawić jakieś fajne trampki, ale również sneakersy i może nawet sandałki na koturnie. Mogę liczyć na podpowiedzi z Waszych doświadczeń? Jeśli tak, to mam nadzieję że oczywiście temat się rozwinie i tych inspiracji się tutaj znajdzie. Pozdrawiam serdecznie!


Użytkownik KajaOz edytował ten post 16 luty 2023 - 15:08

  • 0


#2 AllaN

AllaN
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 18 luty 2023 - 16:45

Ja uwielbiam buty i akurat do ich zakupu przywiązuję zdecydowanie najwięcej uwagi. Muszę przyznać, że najczęściej zdarza mi się ich szukać w internecie bo lubię mieć większy wybór propozycji i dużo łatwiej jest trafić na odpowiedni model, kolor i oczywiście rozmiar. Poza tym uważam, że dużo lepiej jest kupić jedne porządne buty niż kilka byle jakich, które posłużą mi maksymalnie jeden sezon. Mi udało się upolować akurat sneakersy Wmns Runner EN0EN01975 White YBR z naprawdę fajną promocją, a to dzięki Allani, także koniecznie daj znać jak się oczywiście zakupy udały ;)


  • 0

#3 Afidoa

Afidoa
  • Użytkownicy
  • 238 postów

Napisano 24 sierpień 2023 - 11:07

Ja również planuję kupić sobie nowe sneakersy. Tylko, że wybieram coś z oferty sklepu https://www.filippo....rsy-damskie-378 . Mają ogromny wybór i bardzo atrakcyjne ceny. Już teraz jest mnóstwo promocji i trwają wyprzedaże. Oferują modele w tak wielu kolorach, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 


  • 0

#4 dusiak

dusiak
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 17 listopad 2023 - 11:45

jeśli szukacie porządnych butów wykonanych z dobrej gatunkowo skóry to warto zajrzeć do sklepu Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Szeroki wybór, konkurencyjne ceny, szybka wysyłka. znajdziecie tu też ciepłe i bardzo wygodne kapcie wykonane z owczej wełny, idealne rozwiązanie za zbliżającą się zimę :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych