Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie narty warto będzie kupić?

narty

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 169 postów

Napisano 24 styczeń 2023 - 16:09

Szukam nart dla amatorów, czyli zarówno dla mnie, mojego męża i dzieciaków. Już nie chcemy wydawać na wynajem, tym bardziej że sporo jeździmy. Dlatego przed feriami chcielibyśmy je dla całej rodzinki kupić. Gdzie możemy je znaleźć w dobrych cenach, sprawdzonych marek i też które są dobrze przez Was oceniane. Chętnie przejrzę różne warianty, tym bardziej że na pewno chcemy je kupić na kilka sezonów i nie wymieniając ich co chwilę. Będę ogromnie wdzięczna za wskazówki i czekam z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi!


  • 0


#2 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 230 postów

Napisano 27 styczeń 2023 - 13:03

I jak tam idą poszukiwania? Ceny w wypożyczalniach są bardzo wysokie, dlatego dużo lepiej jest już kupić je dla siebie tym bardziej, jeżeli dużo na nich jeździcie. Jeśli chodzi o narty topowych producentów to chyba najlepiej rozejrzeć się na ceneo, abyście mogli sobie porównać najlepsze cenowe oferty. A do tego również sprawdzicie sobie opinie od osób, które już je mają i mogą się podzielić spostrzeżeniami, czy warto je kupić. Na przykład rozsądnym wyborem tutaj mogą okazać się narty Volkl Racetiger SL 2022 + wiązania Marker rMotion2 12 GW. Pozdrawiam i konieczni daj znać, jaka opcja wygrała :)


  • 0

#3 lemoniada

lemoniada
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 03 czerwiec 2023 - 09:58

Wybór nart trzeba też dopasować do wagi i wzrostu, nie tylko do poziomu umiejętności jakie się posiada, wiedzieliście? Na taki artykuł trafiłam ostatnio https://hej.mielec.p...stu-173-cm.html . Sama mam właśnie około 170 cm i nie wiedziałam że długość nart powinna być te 10-15 cm krótsza wtedy od wzrostu. 


  • 0

#4 Liarechux

Liarechux
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 04 sierpień 2023 - 09:29

Każdy ma prawo do swojego zdania, co sprawia, że nasze dyskusje są interesujące i zróżnicowane. 


  • 0

#5 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 953 postów

Napisano 28 sierpień 2023 - 16:36

W Polsce niestety nie ma miejsc, gdzie można jeździć cały rok na nartach. Z tego co kojarzę, to są całoroczne stoki w Alpach, możliwe, że też gdzieś na Kaukazie, ale to już bardziej egzotyczne kierunki. Niemniej jednak, jeśli jeździcie na nartach przez cały sezon lub nawet poza, robią wypady na stoki alpejskie, to na pewno warto mieć dodatkowe ubezpieczenie. Są takie specjalne dla narciarzy, przykładem może być https://tueuropa.pl/...-snowboard.htm 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych