Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aplikacje fotowoltaika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 30 czerwiec 2021 - 13:02

Macie jakieś aplikacje, które wam się przydają? Mam na myśli rozwiązania związane z obrotem instalacjami - częściami i nie tylko. Nie muszą być darmowe. Ważniejsze, aby dawały fajne możliwości. Jakieś doświadczenia? Aktualne info? 


  • 0


#2 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 947 postów

Napisano 30 czerwiec 2021 - 13:40

Nie słyszałam wcześniej o takich rozwiązaniach - ciekawa sprawa.


  • 0

#3 foresto

foresto
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 04 lipiec 2021 - 20:19

Ecomanager jest spoko. Apka całkowicie darmowa. Kilka funkcji - mnie się przydaje giełda, no i wyszukiwanie części. Sensowny jest też CRM. Demo jest w necie - nie musisz nawet instalować. Potestuj.


  • 0

#4 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 05 lipiec 2021 - 12:55

Masz na myśli to - https://ecomanager.co/ ? Na pewno przejrzysta, prosta, kilka funkcji - takie wstępne wnioski po pierwszych kliknięciach. 

Na ile można wierzyć w te wszystkie dane? Bazujesz na tym kreatorze wycen? I co? Wszystko się potwierdza? 


  • 0

#5 foresto

foresto
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 08 lipiec 2021 - 09:25

Ja nie robię w tym 100 analiz i wycen dziennie, ale kilka w tygodniu i przynajmniej w tych przypadkach faktycznie udawało się znaleźć części w dobrych cenach - potwierdzały się one.
Analiz sobie - mnie nic negatywnie zaskakującego się nie pokazało. 

  • 0

#6 mateeuszz

mateeuszz
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 17 sierpień 2021 - 14:03

Na temat fotowoltaiki piszą na tej stronie  http://expert-budowlany.pl/ Są tam przydatne informacje. Warto zajrzeć, poza tym są artykuły o budowlance. Szczerze polecam.


  • 0

#7 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 09 styczeń 2023 - 19:29

Nad takimi sprawami ja jeszcze póki co niestety się nie zastanawiałem, ale wiem doskonale jak właśnie samo już korzystanie i posiadanie instalacji fotowoltaicznej jest po prostu ważne. Na pewno bardzo dobrze jest również zapoznać się z ofertą od https://www.recosola...taiczne-mielec/ i ja jestem zdania, że takie kwestie dla każdego z nas powinny być bardzo ważne.


  • 0

#8 anya88

anya88
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 02 październik 2023 - 12:04

 
A czy  kojarzycie firmę   Reca Solar ?  Tak pytam, ponieważ interesowałyby mnie konstrukcje pod panele fotowoltaiczne  i zastanawiam się nad  tym czy właśnie nie postawić na nich?  Co wy na to?   Czy  faktycznie  ich konstrukcje są takie dobre i niezawodne?  Czy warto się do nich faktycznie zgłosić?

  • 0

#9 pjeternap

pjeternap
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 31 październik 2023 - 11:14

Z racji tego, że prąd idzie do góry to polecałbym zainwestować w OZE. Zwłaszcza, że na fotowoltaikę możecie starać się o dotację. Na pewno jest to oszczędniejsze i bardziej przyjazne dla klimatu niż paliwa kopalne.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych