Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hulajnogi elektryczne jak wrazenia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 328 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 10:08

Przejechałem się tym czymś i jestem przerażony. Szybkie to jak szatan, małe kółka, więc każdy wybój to potencjalna skocznia/hamulec, ciche, więc ludzie tego nie zauważają, a do tego promień skrętu tak ciasny, a środek ciężkości tak wysoko, że w razie nagłej konieczności uniknięcia zderzenia wszystko co można, to się wywalić.
 
I tak jak rozumiem, że to komfortowe, bo można przejechać z punktu do punktu bez szukania miejsca do parkowania, tak swojemu dziecku nie pozwoliłbym tym jeździć i sam też zostaję przy veturillo.
 
Zresztą mój kumpel już wylądował w szpitalu z pękniętym oczodołem po przejażdżce takim ustrojstwem. Zdjęcia nie wrzucę, ale wierzcie, że paskudny widok.
 
Nie wspomnę już o tym, że ludzie to debile i potrafią zostawić hulajnogę na środku chodnika.
 
A wam jak się podoba najnowsza miejska plaga? Jakieś ciekawe przygody?

  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:12

Nie miałem do nich przekonania tak jak Ty w sumie ale ostatnio zmieniłem zdanie. Dodam, ze nie mam swojej hulajnogi ale zastanawiam się czy sobie nie zamówić. Szczególnie teraz w zimie bo poza sezonem jest o wiele taniej. Co widać po zniżkach na hulajnogi elektryczne na Spokey

 

Co jest na tak

 

unikasz korków bo możesz jechać po chodniku

jazda hulajnogą jest bezpieczniejsza od jazdy rowerem z uwagi na wspomniany chodnik, w miastach jest niewiele ściezek rowerowych, a jednak kierowcy w Polsce do zbyt uważnych nie należą i czesto nie zwracają uwagi na rowerzystów

jest to tańsze

hulajnoga rownież nie zajmuje wiele miejsca tak wiec nie musisz znosić jej do piwnicy czy do garażu


  • 0

#3 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 169 postów

Napisano 08 luty 2023 - 20:06

Poszukiwania nowej hulajnogi elektrycznej na pewno warto sprawdzić ofertę producenta Manta u których znajdziecie kilka fajnych modeli także jedna z nowości, jak hulajnoga elektryczna 20"/16'' Manta MES2003J BIG CITY RIDER który rozwija prędkość do 30km/h, zasięgu 40km oraz spokojnie sprawdzi się dla dorosłych bo ma obciążenie maksymalne 120kg. Myślę, że będzie to naprawdę niezły sprzęt w naprawdę dobrej cenie i parametrach. Pozdrawiam!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych