Skocz do zawartości


Zdjęcie

Internet kablowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yebać disa

Yebać disa
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 11:10

Od zawsze korzystałem z wi fi ale czas na zmiany. mam w całym domu rozprowadzone gniazdka internetowe ale nie działają. kable w ścianach normalnie też są. nie wiem co mam zrobić aby był w nich internet. mam podłączyć do któregoś z nich kabel adsl z routera? czy jest jakieś centralne gniazdko?
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 15 sierpień 2016 - 20:10

Skąd my mamy wiedzieć co Ty masz w domu? Strzelam, że wszystkie te gniazdka schodzą się w jeden punkt, gdzie można podłączyć switcha i router.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 20 marzec 2024 - 08:37

Jeśli szukasz efektywnych rozwiązań do zarządzania materiałami w przemyśle kablowym, firma Fallklandy Zagórz może być odpowiednim partnerem. Ich specjalnością są wysokiej jakości bębny kablowe drewniane oraz drewniane szpule, które są nie tylko funkcjonalne, ale także ekologiczne. Produkty te są wykonane z tarcicy iglastej pochodzącej z bieszczadzkich lasów, co gwarantuje przyjazne dla środowiska podejście. Bębny i szpule doskonale sprawdzają się nie tylko w kablowniach, ale również w obszarze lin czy światłowodów. Dzięki nim możesz sprawnie przechowywać i transportować materiały, zachowując porządek i efektywność pracy.


  • 0

#4 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 248 postów

Napisano 18 kwiecień 2024 - 12:13

Zadbaj o sprawność swoich urządzeń telekomunikacyjnych dzięki profesjonalnym usługom serwisowym oferowanym i tutaj możesz skontaktować się z firmą Teleoptics https://www.teleoptics.com.pl/serwis/ Ich doświadczony zespół specjalistów gwarantuje kompleksową obsługę i szybką naprawę sprzętu. Co pozwoli szybko odzyskać pełną funkcjonalność swoich urządzeń zarówno w okresie gwarancyjnym, p[pogwarancyjnym, czy również jeśli chodzi o przeglądy oraz aktualizacje. Pozdrawiam serdecznie, udanych wyborów!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych