Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Animacja" w prezentacji

animacja prezentacja kwadrat

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SkaAY

SkaAY
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2016 - 15:16

Witam, mam pytanie odnośnie programu oraz jak dodać animacje do prezentacji. Animacja ma działać na takiej podstawie że jest w prezentacji napisane jest pytanie oraz odpowiedzi A, B i C, obok każdej odpowiedzi ma się znajdować kwadrat który po wciśnięciu na niego będzie zamieniał kolor z białego na zielony albo czerwony zależnie od tego, czy ta odpowiedz jest prawidłowa, czy nie. Dodatkowo pod odpowiedziami ma się znajdować tekst wyjaśniający odpowiedz, ma być on schowany w takim prostokącie który odsłaniać będzie się po naciśnięciu na niego.  góry dzięki za pomoc.

 

EDIT. CZY MOZNA TO ZROBIC W POWERPOINCIE?


  • 0


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 05 maj 2016 - 15:18

akcje elementu?


  • 0

#3 SkaAY

SkaAY
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2016 - 15:23

Nie wiem czy akcje elementu chodzi po prostu o dodanie bialego kwadratu ktory bedzie zmienial kolor na zielony albo na czerwony po nacisnieciu na niego i jak zakryc tekst prostokatem ktory bedzie sie odslanial po tym jak sie na niego nacisnie , nie wiem jak sie to profesjonalnie nazywa :P


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 06 maj 2016 - 08:36

Wszystko można zrobić bez problemu. Wystarczy trochę pobawić się z animacjami niestandardowymi.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 r5ia

r5ia
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 17 maj 2016 - 22:53

Fajnie, przyda mi się ;)


  • 0

Żyj swoim życiem.


#6 slotkaasia

slotkaasia
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 17 maj 2016 - 23:00

Fajnie, dzięki :)


  • 0

Złożę mu propozycję nie do odrzucenia...




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: animacja, prezentacja, kwadrat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych