Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak polepszyć swoją kondycję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 12:41

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, więc nie będę się wypowiadał na temat poprawy kondycji. Mogę jednak na pewno powiedzieć więcej odnośnie ciekawej formy relaksu. Słyszałem sporo na temat kava kava i znalazłem nawet sprawdzony sklep, gdzie można ją kupić https://www.kavasklep.com/ Dobrze, że są takie miejsca, bo dzięki temu relaks może być jeszcze bezpieczniejszy.


  • 0


#22 pickme

pickme
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 00:02

W dzisiejszych czasach musimy sie zmierzyc z pewnym problemem. Jest nim brak ruchu nie tylko przez doroslych ale co gorsze przez mlodziez. Jeszcze mozna sobie wytlumaczyc to brakiem czasu z powodu pracy. W przy padku mlodszych osob jest to zwykle marnotrawienie czasu na gry komputerowe i inne bezcelowe dzialania. Jak jeszcze dolaczymy do tego jedzenie przetwarzanych produktow to mamy przepis na nadwage. A w praktyce mozna temu bardzo latwo zaradzic, zapisujac sie na zajecia chociazby w aquaparku - https://stacjanowagdynia.pl/aquapark Zwiekszymy swoja kondycje dzieki temu oraz samopoczucie.

 


  • 0

#23 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 947 postów

Napisano 09 czerwiec 2020 - 12:23

Naprawdę dobrze, że poruszacie również takie tematy. Polepszenie kondycji seksualne dla wielu mężczyzn jest tematem tabu. Ja wspólnie z moim partnerem przedyskutowaliśmy sprawę i zdecydowaliśmy się zamówić lek jakim jest kamagra z oferty tej apteki: https://www.aptekaka...pl/kamagra.html  Naprawdę znacznie poprawiło się nasze życie seksualne.


  • 0

#24 beryl

beryl
  • Użytkownicy
  • 138 postów

Napisano 14 czerwiec 2022 - 14:52

Ja też zauważyłam, że moja kondycja nie jest taka, jak 10 lat temu, mimo, że za wiele się w moim życiu nie zmieniło.. Postanowiłam skorzystać z oferty trener personalny żeby powrócić do "formy" i sprawności sprzed lat :) 


  • 0

#25 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 947 postów

Napisano 21 lipiec 2022 - 13:32

Jak poprawisz ogólną, to poprawisz też seksualną. :)


  • 0

#26 Paturatu

Paturatu
  • Użytkownicy
  • 83 postów

Napisano 16 wrzesień 2022 - 19:23

Jak chcesz polepszyć swoją kondycję to najlepiej będzie jak zaczniesz regularnie ćwiczyć i stosować zbilansowaną dietę. Sprzęt do ćwiczeń zakupisz tutaj https://www.marbo-sp...ztangi-962.html i mają wszystko począwszy od hantli aż po bieżnie czy atlasy. Dzięki nim będziesz w formie bez wychodzenia z domu.


  • 0

#27 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 10 listopad 2022 - 18:20

Tak jak już co niektórzy napisali powyżej to ja również jestem zdania, że właśnie bardzo fajną sprawą jest mieć możliwość jazdy rowerem. Jeżeli jeszcze roweru nie macie to ja zachęcam każdego aby zapoznał się z ofertą https://awbike24.pl/...-Flat-Black/114 ponieważ takie kwestie są niezwykle ważne.


  • 0

#28 Afidoa

Afidoa
  • Użytkownicy
  • 238 postów

Napisano 01 czerwiec 2023 - 16:12

Dobry jest podobno potency therapy. Można powiedzieć, że to najmocniejszy środek zaraz przed sildenafilem (czyli tą słynną niebieską tabletką). Zwiększa potencje. Oczywiście sama erekcja nie nastąpi - potrzebne jest podniecenie.

Obecnie bez recepty dostępnych jest wiele rodzajów takich środków. Możesz to sprawdzić w serwisie https://www.allecco.pl/potencja.html . Tabletki na potencję bez recepty, zawierają albo substancję czynną sildenafil, albo są kompozycją ziół, które  mają wpływ na poprawę przepływu krwi w organizmie. Dzięki temu zwiększa się również dopływ krwi do penisa, powodując jego wzwód. Co więcej sprawiają one, że tlenek azotu jest produkowany w o wiele większej ilości. Dodatkowo wzrasta poziom testosteronu i napływ krwi do członka.


  • 0

#29 Rafał36

Rafał36
  • Użytkownicy
  • 64 postów

Napisano 17 kwiecień 2024 - 13:58

Taka ogólna poprawa kondycji to bardzo długotrwały proces. Niestety dzień, czy tydzień nie wystarczy. Wszystko też zależy, jak wygląda Twoja obecna kondycja i na jaki poziom wytrzymałościowy chciałbyś wejść. W każdym razie kluczowe będą regularne treningi. Nie ma innej drogi. Warto jeszcze dołożyć do tego odpowiednią suplementację. Dużo jakościowych produktów ułatwiających uzyskanie pożądanych efektów znajdziesz na stronie https://bicepsshop.n...akcie-treningu/ - sprawdź sam.


  • 0

#30 JedrzejGra

JedrzejGra
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 22 kwiecień 2024 - 16:40

Poprawa kondycji fizycznej jest kluczowa dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość, siłę, czy elastyczność, istnieje wiele sposobów, aby osiągnąć lepszą kondycję. Oto kilka skutecznych metod, które możesz wypróbować, aby polepszyć swoją kondycję:
 
1. Regularna aktywność fizyczna: Regularne wykonywanie ćwiczeń aerobowych, jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy taniec, poprawia wydolność serca i płuc oraz zwiększa ogólną wytrzymałość organizmu.
 
2. Trening siłowy: Ćwiczenia siłowe, takie jak podnoszenie ciężarów, pompki czy przysiady, pomagają w budowaniu mięśni, zwiększając siłę i wytrzymałość.
 
3. Stabilizacja mięśniowa: Ćwiczenia stabilizacyjne, takie jak planki czy ćwiczenia na piłce rehabilitacyjnej, wzmacniają mięśnie głębokie, poprawiając postawę i stabilność ciała.
 
4. Stretching: Regularne rozciąganie mięśni poprawia elastyczność, zapobiega kontuzjom i pomaga w utrzymaniu pełnego zakresu ruchu w stawach.
 
5. Zrównoważona dieta: Zdrowe odżywianie jest kluczowe dla osiągnięcia dobrej kondycji fizycznej. Zbilansowana dieta bogata w warzywa, owoce, białko, zdrowe tłuszcze i węglowodany zapewnia organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebnych do efektywnego treningu i regeneracji.
 
6. Regularne odpoczywanie: Odpowiedni sen i regeneracja są niezbędne do osiągnięcia maksymalnych rezultatów treningowych. Daj swojemu ciału czas na regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym.
 
7. Unikanie szkodliwych nawyków: Palenie tytoniu, nadmierne spożycie alkoholu i niezdrowe nawyki żywieniowe mogą negatywnie wpływać na Twoją kondycję fizyczną. Staraj się unikać tych czynników, aby osiągnąć optymalne wyniki treningowe.
 
8. Systematyczne wyznaczanie celów: Określenie konkretnych celów treningowych, takich jak bieganie dystansu maratońskiego czy podniesienie określonej wagi, pomaga w motywacji i skupieniu się na osiągnięciu wyników.
 
9. Różnorodność treningów: Regularna zmiana rodzaju treningu zapobiega monotonii i zapewnia różnorodność bodźców dla organizmu, co przyspiesza postępy w poprawie kondycji fizycznej.
 
10. Regularne badania lekarskie: Regularne kontrole lekarskie pozwalają monitorować postępy w poprawie kondycji fizycznej oraz wykrywać ewentualne problemy zdrowotne na wczesnym etapie.
 
Poprawa kondycji fizycznej wymaga czasu, wysiłku i konsekwencji, ale jest warta poświęcenia. Pamiętaj, że każdy ma inny poziom wyjściowy i tempo postępów, więc bądź cierpliwy i nie zrażaj się, jeśli wyniki nie przychodzą od razu. Najważniejsze to być systematycznym i konsekwentnym w dążeniu do swoich celów.

  • 0

#31 Elixir24

Elixir24
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2024 - 09:48

Joga, medytacja z tych spokojniejszych rzeczy. Polecam też pójść na siłownię, mnie osobiście podnoszenie ciężarów odstresowuje. A jak nic nie pomaga to psycholog i terapia.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych