Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak polepszyć swoją kondycję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:22

Ogólną i w sferze seksualnej?Pytam się bo od jakiegoś czasu czuję się, gorzej. Mam dużo roboty na głowie ale pracy nie zmienie ( szczególnie w najbliższym czasie).

 

Moja potencja nie jest już taka jak jeszcze 10 lat temu.... Czy można to jakoś naprawić? 


  • 0


#2 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 08:55

To znajdź sobie jakieś techniki relaksacyjne. Nie mozńa się tak stresowac bo jest to niezdrowe i nie dziwię sie,ze twoja kondycha jest kiepska. zmień tryb życia

zdrowiej się odżywiaj

uprawiaj sport

ewentualnie zastanów się nad jakimiś suplementami bo troche ich na rynku jest.Na przykład dobre działanie ma potency therapy. Nie wiem czy o nim słyszałeś ale sam przyjmowałem i jestem zadowolony. ziołowy środek tak wiec nie ma efektów ubocznych.Nie jest tak rozrelkaowany jak niektóre inne ale jest skuteczniejszy ( dowiedziałem się na nim na forum kulturystycznym gdzie goście sobie go polecali). 


  • 0

#3 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 06:36

Dobry jest podobno potency therapy. Można powiedzieć, że to najmocniejszy środek zaraz przed sildenafilem (czyli tą słynną niebieską tabletką). Zwiększa potencje. Oczywiście sama erekcja nie nastąpi - potrzebne jest podniecenie.


  • 0

no i git


#4 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 09:43

Ale ja zdrowo się odżywiam. Nawet na siłownie chodze. Początkowo myślałem,ze jest to wina odżywek ( brałem jakieś lekkie) ale przestałem i nic. Nadal widzę u siebie problemy. Ten potency therapy jest na recepte? 


  • 0

#5 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 05:31

To warto byłoby się wybrać jeszcze do jakiegoś specjalisty od tych spraw. Nie wiem, może na początku urolog lub seksuolog.

Zanim to jednak zrobisz, nie zaszkodzi sprawdzić ten środek czyli potency therapy. On jest dostępny bez recepty. Powinien być także w tych większych aptekach.

Jeżeli chodzi o koszta, to trochę kosztuje bo okolice 150-160 zł. O tutaj est za 154,9 - link do produktu.

Nie daje też efektów ubocznych, został przebadany więc jest bezpieczny.


  • 0

no i git


#6 kamilidzik

kamilidzik
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 maj 2016 - 09:58

Codzienne bieganie, nawet niezbyt długie. Bardzo poprawia kondycję. Przetestowane :)


  • 0

#7 nszarty

nszarty
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 12:54

Basen, rower, zajęcia grupowe na siłowni ;)


  • 0

Żarty w pełnej formie - www.zarty.biz


#8 ala78

ala78
  • Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 11:00

Wydaje mi się, że najlepsza będzie siłownia. Ponadto myślę, że idealnie jest ćwiczyć pod okiem profesjonalisty. Wiele pokazał mi artykuł, który można znaleźć tutaj: http://www.countryre...cy-instruktora/ - wszystko super opisane i można wyciągnąć konkretne wnioski :)


  • 0

#9 teofill

teofill
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 20:43

Są też specjalne programy treningowe ;)


  • 0

#10 ala78

ala78
  • Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 14:14

Jeżeli szukacie skutecznej motywacji, to myślę, że warto zajrzeć tutaj: http://odzyskajdzien...dbac-o-sylwetke - nie warto wszystko robić na ostatni dzwonek, także warto wziąć się za siebie już teraz ;) W artykule wszystko zostało idealnie opisane, każdy znajdzie tam cenne rady.


  • 0

#11 Bagietka

Bagietka
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 17:12

Kondycję można stworzyć tylko poprzez regularność. Na początku może warto ruszyć się na basen. Jest to taka forma ćwiczeń, która nie obciąża nam stawów, do tego można dołożyć z jazdę na rowerze, a z czasem bieganie. Na pewno stres w pracy przekłada się na Twoje życie, również te seksualne. Jednak myślę, że sport powinien Cie relaksować albo znajdź taką formę rozrywki, która pozwoli Ci nie myśleć o pracy. Częściej wychodź z żoną na miasto, zaskakuj ją, kup jej seksowną bieliznę. Staraj się rozmawiać, żeby Wasze relacje były na dobrym poziomie


  • 0

#12 Byun

Byun
  • Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:11

Regularne ćwiczenia. Jak to osiągnąć jedynie robiąc coś co się lubi. Przykładowo ja nie wyobrażam sonie aby siedzieć na siłowni i tam działać. Zamiast tego jeżdżę na rowerze głównie szosa w formie w lato nawet 4 - 5 h można wysiedzieć i popracować w siodle. Albo rekreacyjnie po lesie na MTB lub przełaju. Zimą ustawiam rowerek na trenażerze przed monitorkiem i oglądam coś sobie kręcąc.


  • 0

#13 Demonkey

Demonkey
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 22:50

Trzeba przede wszystkim bardzo dużo ćwiczyć :)


  • 0

#14 Homar

Homar
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 14 luty 2017 - 13:41

W sytuacji, kiedy chce się nabrać natychmiastowej gotowości do działania najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po viagrę bez recepty. Mam na myśli np. takie tabletki, jak te: http://www.maxigrago.pl/.


  • 0

#15 Gyrokus

Gyrokus
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 15:41

Wystarczy codziennie biegać ;)


  • 0

W piłce nożnej jest tak, że gdy ktoś strzela do bramki, to nigdy nie ma pewności czy trafi, czy nie.Pewne jest tylko to że nigdy nie zdobędzie bramki, jeśli nie będzie strzelać.(...)Jeśli nie spróbujesz tylko dlatego, że nie jesteś pewien wyniku, to równie dobrze możesz nie grać


#16 tadzik31

tadzik31
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 12:08

Często problemy z kondycją biorą się z lekkiej nadwagi. Zacznij biegać, zdrowo sie odżywiaj, zacznij może jakieś suplementy łykać jak [[/url], zgubisz w ten sposób pare kilko i kondycja sama powinna skoczyć do góry 


  • 0

Złożę mu propozycję nie do odrzucenia...


#17 Pacynka

Pacynka
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 12:03

Sport wysiłek fizyczny wpływa na twoja kondycję


  • 0

#18 Luki77

Luki77
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 22:05

Na kondycję najlepszy jest regularny trening :) Ale łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować, szczególnie jak się ma mało czasu i dużo pracy... Ja się zastanawiam nad zieloną kawą. Słyszeliście o niej? Jak nie to poczytajcie ->Może ktoś stosował i podzieli się doświadczeniami? :)


  • 0

#19 kroow

kroow
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 październik 2017 - 13:37

Dobry trening to absolutna podstawa. Śmiało można powiedzieć, że bez tego nie da się w zasadzie niczego osiągnąć. Całkiem fajne plany treningowe, które będą nas mobilizowały do trzymania się go można znaleźć w Internecie. Niezłe i sprawdzone propozycje są na przykład tutaj https://www.trener.p...owy-na-silowni/ Proponuję się dobrze temu przyjrzeć. A znacie może jeszcze jakieś fajne i sprawdzone programy treningowe na masę, kondycję i tak dalej? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym.


  • 0

#20 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 1006 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 22:57

Jeśli chodzi o sferę seksualną, to bardzo dobrze działają suplementy. Mój chłopak ma bardzo męczącą pracę i często opadał z sił… Nie robiliśmy z tego powodu dramatu, tylko po prostu zamówiliśmy na https://eapteka.pl/m...letki-100007727 tabletki na erekcję. Zawsze jak mamy ochotę na seks to wiemy gdzie je znaleźć :) 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych