Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie rozpoznano Urządzenia USB

USB Nie rozpoznano urzadzenia USB kod 43

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tripiston

Tripiston
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 17:03

Witajcie,

Nie wiem czy to jest właściwy dział, ale mam problem z moimi słuchawkami Razer Kraken 7.1 USB. Od wczoraj wyświetla mi sie komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB" i słuchawki nie działają. Już na kilku forach byłem, wszyscy twierdzą że jest to coś nie tak z napięciem, bo nawet światełka się w nich nie świecą. Dodam taki bonus od siebie, że za czasów gdy wszystko pięknie śmigało, podczas gry, gdy miałem założone słuchawy i klikałem włacznik od lampki stojącej na biurku, słuchawki po wyłączeniu lub włączeniu sie lampki, wyłączały sie i włączały.

 

 

EDIT

Podłaczyłem słuchawki przez 4 portowego mini Huba USB, i słuchawki działają


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 04 styczeń 2016 - 18:03

Na kilku forach mieli rację. Przeważnie to brak odpowiedniego zasilenia sprzętu jest problemem.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 18:43

jeżeli podłączone bezpośrednio do portu nie działały a przez huba tak, to obstawiam, że zaczynasz mieć problem (mechaniczny) z tym portem. chyba, że hub jest aktywny, co by sugerowało pobór prądu przez słuchawki z portu >500mA. albo problem z portem jest też elektryczny - 500mA powinno być i już.

p.s.  warto zainwestować nawet w pasywnego (aktywny jednak lepszy) huba jeżeli często wachlujemy wtyczkami usb - hub zwykle tańszy niż ew. naprawa....


  • 0

#4 ItPolandTutorials

ItPolandTutorials
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 01 luty 2016 - 00:52

Taki problem jak ty ze słuchawkami, miałem ostatnio z klawiaturą. W menadżerze urządzeń odinstalowałem urządzenia usb podłączone do komputera po czym podłączyłem je z powrotem. Klawiatura działała jedynie na usb w panelu przednim. Polecam spróbować.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: USB, Nie rozpoznano urzadzenia USB, kod 43

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych