Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czajnik czy komputer...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 freelance

freelance
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 16:43

Witajcie. Moj komputer zaczyna jakby syczeć jakby się w nim woda gotowała! Po odpaleniu gierki takiej jak COD Black Ops2 lub Crysis1 i po paru minutach wyłącza się. Dodam że COD Black Ops1 działa bez zarzutu nic mi nie syczy nic sie nie dzieje zero lagow! Sprawdzałem roznymi programami temperatury nie przekraczaja 45 stopni nawet gdy odpale jedna z powyżej wymienionych gierek. Wyciaga w Black Ops2 130-150 fps... Przynajmniej tak pokazuje gra... Za pierwszym razem jak dzis z rana grałem 2h ponad grania i nic sie nie działo dopiero po restarcie komputera coś mi syczy. I gdy przyłożyłem ręke w miejsce gdzie jest zasilacz był ciepły ale nie był gorący.

Dodatkowo daje ss z pomiarów temperatury i napiecia.

Komputer jest składany (Pewnie uzywane czesci jak na starcie ram zje...y) Mam go jakies 2 tyg i juz byl w serwisie bo oczywiscie czesci z lumpa i uzywany ram... Wywalał mi cały czas blue screnny gdy odpalałem Black Opsa1 Ale po wymianie Ramu problemu juz nie ma.

 

Jeśli napisałem to w złym dziale prosze o przeniesienie.

A teraz dane techniczne...

 

 

 

Sprzęt:
Karta Graficzna: GEForce GTX 750Ti
Procek: I5 3.2Ghz
4GB Czekam az 8 gb ramu przyjdzie z gwarancji ddr3
Windows 7 Professional 64 Bit (ORYGINALNY)
Zasilacz 600W
Płyta głowna ASrocka B85M
Dysk 1 tb chociaz to chyba znaczenia nie ma.

Załączone pliki

  • Załączony plik  Wyniki.png   267,11 KB   0 Ilość pobrań

  • 0


#2 t.luk

t.luk
  • Użytkownicy
  • 331 postów
  • LokalizacjaPolandia

Napisano 28 wrzesień 2015 - 12:01

Podaj markę i model tego zasilacza.


  • 0

multi multa sciunt nemo omnia...


#3 freelance

freelance
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 12:58

Podaj markę i model tego zasilacza.

 


Cube Max 600W.  Taki jak ten na zdj.

Spróbuje jeszcze aktualizacji sterownikow Driver Boosterem.  Próbowałem tez miernikiem napiecia... 3v 5v 12.01V...

 

Aktualizowałem sterowniki WSZYSTKO mam aktualne. W COD Black Ops2 Zmniejszyłem rozdzielczość i przestało mi sie tak dziać tzn mogłem grać ale gdy przełączałem na pulpit zaczynał syczeć ale w grze jak miałem nie minimalizowana wszystko ok. W Crysis 1 bez wzgledu na ustawienia dalej to samo... 

Załączone pliki


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych