Skocz do zawartości


Zdjęcie

tablet dell z windows 8 32 bit i cofnięcie się do windows 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramo1971

ramo1971
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 06 wrzesień 2015 - 20:48

Witam jak w temacie   z racji że , moje interfejsy na ty systemie są niewidoczne i nie pomaga wyłączenie podpisów sterowników i ręczna instalacja , aktualizacja do wind 10 też nie rozwiązała problemu , a żadne sterowniki od producentów tych interfejsów nie instalują się poprawnie ani na wind 8 i winds 10  . 

Natomiast  na starym leciwym już lapie z wind 7 wszystko chodzi bez problemu  potrzebuję postawić windows 7, zakupiłem dwie wersje tego systemu home premium i profesional . pełna nazwa tableta  Dell 

Latitude ST Tablet  64 ssd dysk 2gb ram 1.8 ghz procesor

 

orginalnie wychodziły te tablety z windows 8 32 bit  profesional, ale widziałem na yutube jak gościu prezentował go z przeinstalowanym z 8 na 7

. Mam kłopot jak dokonać ustawień w bios uefi   aby puścił instalację z windows 7 32  z usb klucza  . przygotowany pendrive z NTFS  z windows 7 i sprawdzony poprawnie bootuje na  laptopie z 7

W BIOS UEFI  Ustawiłem: 

Secure Boot  ustawiłem Disable 

Secure  Boot Mode  mam dwie opcie do wybrania 1 to Standard  a 2 To Custom i mogę tylko się miedzy nimi przełączyć.

 

w Boot Sequence  

 

> File Browser  Add Boot option

 

>File Browser  Del   Boot option

 

 

 

Boot Option Priorities 

 

Boot Option  1                       < windows boot Manage

Boot Option 2  widzi usb klucz 

 

windows 10 32 bit  normalnie mi się zabootował gdy miałem go na kluczu usb  z ustawieniami: 

MBR dla UEFI,  FAT32    i obraz  iso

 

musi gdzieś być opcja przestawienia z Uefi  na zwykły start z biosu , ale niewiem jak tego dokonać , i tu ukłon w stronę doświadczonych kolegów o pomoc.


  • 0


#2 citusek

citusek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 15:01

nie polecam tego i żadnego tabletu.


  • 0

#3 Ilona

Ilona
  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 wrzesień 2015 - 10:22

Citusek dlaczego nie polecasz żadnego tabletu ? Ja zastanawiam się nad kupnem tabletu i właśnie poważnie myślałam o tablecie dell, ale teraz już  nie wiem, czy zdecydować się na tablet na systemie windows czy może na android czy w ogóle się na nic nie decydować? Co Windows 8 to ja mam u siebie na laptopie od około roku i akurat jestem bardzo zadowolona, nie mam problemów z tym systemem i nie wiem czemu jakieś problemy pojawiają się na tablecie? Może jego warunki nie dają rady? Może ktoś jeszcze wypowie się w temacie tabletów?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych