Skocz do zawartości


Zdjęcie

MSI X99S Gaming 9 ACK Problem z oswietleniem, diody?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 22:21

Witam zlozylem wlasnie moj zestaw ktory mozecie sledzic w worklogach pod tytulem evonrig. Wszystko bylo dobrze do czasu gdy zaczelem instalowac windowsa, zresetowalem komputer i po ponownym uruchomieniu jedna czesc na plycie glownej przestala podswietlac sie na czerwono, dal bym zdjecia ale pisze na telefonie wiec dorzuce pozniej jak wejde na kompa. Chodzi o 3 paski pod logiem msi oraz napisem msi ktore powinny podswietlac sie na czerwono. Wczesniej swiecily sie i nagle przestaly. Niewiem od czego to moze byc bo kazde inne ledy czy podseietleni dziala dobrze, nawet logo msi na tym samym elemencie sie podswietla... 

Jeszcze tez zauwazylem cos nie tak w ramie ale moze mi sie tylko wydawac. Mam geila superluce ktore swiecia sa na bialo i "oddychaja" wzgledem temperatury. Im wyzsza tym szybciej. Na poczatku wszystkie naraz tak samo przygasaly i zapalaly sie a teraz raz tak raz tak jedna gasnie druga sie swieci i to zdarzylo sie w tym samym momencie kiedy te paski na plycie przestaly sie podswietlac. Wiem ze to nic wsumie no ale denerwuje czlowieka. Mam nadzieje ze bedziecie mi jakos w stanie pomoc ? Co probowalem zrobic to aktualizacja biosu i ustawienia domyslne. Nic nie pomoglo dalej to samo. Z gory dzieki pozniej dorzuce fotki ale jak ktos wie oco chodzi to raczej nie potrzebuje. 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych