Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kila pytań odnośnie gier przeglądarkowych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ShareAze

ShareAze
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 21:48

Witajcie moi Kochani.

Mój temat tyczy się gier przeglądarkowych (www).

Mianowicie ja nie mam zupełnie pojęcia o pisaniu stron, robieniu grafik itp.

Chciałbym się zapytać was, jak to wygląda ile trzeba pracy w to włożyć, jakie są ewentualne koszty?

Ponadto chciałbym zaproponować współprace.

Jestem młodym człowiekiem który ma w planach pisanie świetnego projektu, po licznych analizach, śledzeniach gier www wiem jak wszystko wygląda w tej sferze i czego brakuje.

Więc pytanie do was czy może ktoś chciałby się pokusić o współprace ?

 


  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 23:33

A wyłożyć Ci może jak zaprojektować konkurenta dla procesora Intela? Wszytko zależy od typu gry, jej "klasy", jakości grafiki, czasu realizacji (im szybciej, tym drożej), czy piszesz w Javie, Flashu itd. Na forum nikt Ci tego szczegółowo nie wyjaśni. Czeka Cię sporo nauki, albo wydatków. Im więcej się nauczysz sam, tym mniej zapłacisz. Problem polega na tym, że trzeba się przebić przez setki stron, niezależnie od tego, czy w książce, czy w sieci. I jeszcze wiele setek linijek próbnego kodu, aby zobaczyć, jak to działa na żywo.


  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 ShareAze

ShareAze
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 23:40

Dlatego też zaproponowałem współprace. Jeżeli ktoś potrafi takie rzeczy to fajnie. Ja mam projekt dobry plan marketingowy. Ponadto mam też grafika średniego bo średniego ale jak się postara wiele zrobi.


  • 0

#4 kiszka

kiszka
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 05 wrzesień 2015 - 11:03

Też mam pomysł na grę, ale nie potrafię  jej napisać. Wiesz jaki jest koszt stworzenia gry przeglądarkowej ? Od 40 000 w góę:)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych