Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows błąd przy formacie

windows błąd format przy formatowani

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 brocho

brocho
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2015 - 18:06

Witam.Chciałem zrobić formata więc wziąłem się do pracy.Wsadzam płytkę,formatuję wszystkie dyski,Tworzę partycję i instaluję windowsa .Wszystko jest okay kończy instalować windowsa i skończyło instalację.Laptop zaczyna się od nowa uruchamiać tak jak zawsze po formacie,ale po minucie włączania pojawia się błąd.Dodaje niżej link ze zdjęciem.

Czytałęm kiedyś o tym gdzie ktoś pisał o zmianie z ATA na SATA czy coś takiego,wgrywaniu nowego biosa i inne rzeczy.Ale myślę że to nic nie da.

https://fbcdn-sphoto...bea41ed255fadc6

 

Powiedzcie mi co mam z tym zrobić.Najlepiej napiszcie konkretnie "wejdź w to i ustaw to itp"


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 16 maj 2015 - 18:14

Pierwsze pytanie dlaczego płytą? Laptop nie miał recovery? Może to być jakiś sterownik, którego zwykła płyta instalacyjna nie ma. Powiedz co to za model, może coś wymyślimy.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 brocho

brocho
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2015 - 18:20

nie robiłem r covery ;/ mój błąd. model CODE: NP300E7A-S03PL

 

Nie wiem czy o to ci chodzi hehmam Samsunga a nic więcej nie ma na naklejkach ani na baterii ;P


  • 0

#4 brocho

brocho
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2015 - 18:56

Może dam zdjęcia biosu? Czy nie trzeba?


  • 0

#5 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 17 maj 2015 - 19:43

No to teraz plusz bombki strzelił, sformatowałeś partycję recovery.
Masz tutaj przydatną stronę opisującą Twój problem. Można z tej sytuacji wyjść obroną ręką. Gdybyś czegoś nie zrozumiał pisz.
http://dariuszdahm.p...very-solution-5


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows, błąd format przy formatowani

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych