Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z włączaniem się komputera.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 chevy

chevy
  • Użytkownicy
  • 266 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Napisano 12 kwiecień 2015 - 02:08

Witam. 

 

Jakiś czas temu (spory czas temu) kupiłem części do złożenia komputera i złożyłem go samodzielnie (wszystko w sygnaturze).

Od samego początku miałem z nim problem, ponieważ nie odpalał tak jak trzeba. Po kliknięciu przycisku power komputer zaczyna od razu świrować tzn. wentylator na procesorze chodzi na pełnych obrotach i co ciekawe, zasilacz wydaje dziwny dźwięk a mianowicie "cyka" . Czyli mówiąc po chłopsku robi cyk cyk cyk cyk. Gdy odepnę wszystko co jest podpięte na tylnym panelu i jeszcze raz kliknę na przycisk włączający komputer nagle tak jakby się resetował do normalnego i wszystko działa w porządku.   

Dodam, że podczas tego "świrowania" nic się nie wyświetla na ekranie. I wiem, że nie jest to wina procesora ani chłodzenia ponieważ wszystko jest tam wpięte perfekcyjnie i pasta jest rozsmarowana po całym procesorze. Raz już rozbierałem cały komputer aby sprawdzić czy "świrowanie" będzie się powtarzać i niestety się powtarza. 

 

Jak myślicie co to może być? Ja osobiście myślę, że to zasilacz i przypuszczam, że po porostu robi się jakieś zwarcie.

Mogę również dodać film jak to wszystko wygląda.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.  :dance:


  • 0
Kupujesz komputer? PRZECZYTAJ --> Stop Gotowcom!
> Mój Battlelog --> Battlelog
> Moje Konto League of Legends - LoLKing // LoLSkill

| i5 4570 | Gigabyte G1.Sniper B5 B85 | Patriot Viper III LP (2x4) 8GB 1600MHz CL10 | WD Caviar Blue 1TB | SilentiumPC Gladius M40 | ASUS DRW-24F1ST | SilentiumPC Deus G1 500w | Klawiatura: Razer BlackWidow Ultimate 2014 | Mysz: Sharkoon Drakonia | Podkładka: Sharkoon Drakonia | Słuchawki: Logitech G930 |
PCFOSTER NA FACEBOOK'u *KLIK*



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych