Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy mikrofon nie działa - pomocy!

mikrofon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Domisio

Domisio
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 29 październik 2014 - 19:16

Nie działa mi nowy mikrofon w nowym komputerze (PC/win8).

1. nie jest to wina mikro, sprawdzałem w lapku i działa

2. nie jest to wina komputera; po pierwsze jest nowy, a po drugie ma wejścia z tyłu i z przodu obudowy, sprawdzałem, nie działa tu i tu, a nie mogły się raczej wszystkie zepsuć, po za tym słuchawki np działają

3. wszystko mam dobrze w ustawieniach dźwięku oraz ustawieniach Realtek Menager, mikrofon jest urządzeniem domyślnym, nie jest wyciszony, itp.

4. sterowniki najnowsze

5. wpycham oczywiście w odpowiednią dziurkę :D

 

Z tego można wywnioskować, że wina leży gdzieś w ustawieniach komputera, ale nie mam pojęcia gdzie. Liczę na pomoc!


  • 0


#2 dubamacha

dubamacha
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2014 - 11:35

Sprawdź czy działa inny mikrofon. Jeśli komputer go nie wyszukuje to wina leży w sterownikach - one są za to odpowiedzialne, najlepiej przeinstaluj. Spawdź czy posiadasz dobre sterowniki.


  • 0

Wybierasz się w podróż drogi przyjacielu? Zapewnij se transport byś dotarł do celu !  :lil-lol:  Transfer na lotnisko Modlin - polecam ! :D


#3 Domisio

Domisio
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 30 październik 2014 - 22:55

Sprawdź czy działa inny mikrofon. Jeśli komputer go nie wyszukuje to wina leży w sterownikach - one są za to odpowiedzialne, najlepiej przeinstaluj. Spawdź czy posiadasz dobre sterowniki.

 

Inny mikro sprawdzałem i również nie działa. Podpowiedz gdzie sprawdzić te sterowniki i które dokładnie mam przeinstalować?


  • 0

#4 webski

webski
  • Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 31 październik 2014 - 10:18

Albo wina leży w sterownikach, albo w wejściu na majka.

Jeżeli w sterownikach, a nie orientujesz się jaką masz kartę muzyczną, to ściągnij sobie Everesta i przeskanuj kompa pod względem sprzętowym. Wyskoczy Ci jaki masz sprzęt i wtedy w googlach sobie sterowniki znajdziesz.

Sprawdzałeś w Realtek Managerze, ale czy w tym Windowsowym też nie masz wyciszone? Bo może to blokuje.


  • 1

#5 tom2909

tom2909
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 07 grudzień 2014 - 15:57

Mam bardzo podobny problem ;/


  • 0

Masaż Gdynia - relaksacyjny i orientalny. Rehabilitacja pourazowa.




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mikrofon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych