Skocz do zawartości


Zdjęcie

Certyfikowany Warsztat Scrum Master Prep


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SQAM

SQAM
  • Użytkownicy
  • 52 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 17:12

Zapraszam na certyfikowany warsztat Scrum Master Prep.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do wzięcia udziału w programach certyfikacyjnych Scrum.org oraz ScrumAlliance.com. Podczas warsztatu uczestnicy zapoznają się z ideą Scrum oraz praktycznym zastosowaniem tej metodyki na przykładzie projektu informatycznego.

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma voucher na egzamin Professional Scrum Master I.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu Scrum Master Prep:

1. Scrum Master Prep przygotowuje do certyfikatu Professional Scrum Master. Skuteczność szkolenia wynosi blisko 100% zdanych egzaminów.

2. Scrum Master Prep przygotowuje do roli Scrum Master-a.

3. Scrum Master Prep bazuje na syllabusie Scrum.org, przez to jest akredytowany przez tą organizację. Kompetencje trenera (10 lat doświadczenia) oraz syllabus Scrum.org zapewnia wysoki poziom jakości szkolenia.

4. Scrum Master Prep stawia na praktykę, a nie teorię.

5. Scrum Master Prep jest szkoleniem skutecznym (prawie 100% zdawalność egzaminu Professional Scrum Master) i efektywnym (uczestnik potrafi korzystać ze Scrum-a tuż po szkoleniu).

Szkolenie odbędzie się w dniach:

28-29 stycznia 2013 r. oraz 11-12 marca 2013 r. w Warszawie

Cena regularna: 3500 PLN + 23% VAT
Cena promocyjna: 3200 PLN + 23% VAT

W przypadku zgłoszenia kilku osób z firmy ceny ustalamy indywidualnie oraz udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Więcej informacji o szkoleniu: http://bamt.pl/warsz...ep-styczen-2013

Zapraszam do kontaktu:

Paulina Karpińska
tel. 22 427 37 08
e-mail: paulina.karpinska@sqam.org
SQAM SP. z o.o. SP. k.
ul. Bokserska 1
02-682 Warszawa
  • 0


#2 czary

czary
  • Użytkownicy
  • 64 postów

Napisano 21 lipiec 2023 - 20:49

Zupełnie nie mam pojęcia, czego to dotyczy. Aktualnie to mam nawet problem ze znalezieniem zestawów naprawczych do opon, a podobno są w hurtowni narzędzi warsztatowych Świstowski https://swistowski.pl/pl/. Mają tak duży asortyment, że się tam kompletnie pogubiłam :(. Zdecydowanie wolałabym wybierać sukienkę, a nie zestawy naprawcze.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych