Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kiszka

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez kiszka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon, 05 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#88540 Program TOR

Napisano przez kiszka w 05 wrzesień 2015 - 11:27 w Internet

Mało znana w Polsce gra  Blade of Darkness . Tylko z tego co kojarzę  ona pojawiła się pod koniec lat 90. Świetna gra




#88539 Transfer domeny

Napisano przez kiszka w 05 wrzesień 2015 - 11:20 w Internet

Skrzynki należą do hostingu. Zapytaj się u nowego dostawcy konta, jak je przenieść

Nie, no co ty. skrzynka pocztowa przypisana jest do konkretnej domeny. Przenoisz domenę, to przenosisz takze skrzynkę, tylko oczywiście stare maile pozostaną na koncie pierwszej firmy hostingowej. W kazdym razie tak mi kiedys tłumaczyli.




#88538 Jaki kreator stron www?

Napisano przez kiszka w 05 wrzesień 2015 - 11:15 w Internet

Ten z nazwa.pl jest drogi, bo za najtańszy pakiet trzeba zapłacić ok .150 zł.

 Ja dopiero zaczynam swoją przygode ze stronami internetowymi, a próbuję coś zrobić w tym kreatorze. http://dzr.pl .

Po piersze wszystko jest za darmo, nawet dodanie własnej domeny.  Minusem jest to, ze konto ma pojemność tylko 100 Mb (chyba mi to wystarczy), a zaletą jest to, ze nie ma ograniczeń na ilość podstron. Stron można mieć tyle ile się chce oraz mozna korzystac z darmowych szablonów.  Jak komuś się chce, to może sobie wszystko  poprzestawiać i stworzyć własny szablon. Nie trzeba mieć zadnej wiedzy o programowaniu, bo wszystko robi się myszką :)




#88537 Kila pytań odnośnie gier przeglądarkowych.

Napisano przez kiszka w 05 wrzesień 2015 - 11:03 w Internet

Też mam pomysł na grę, ale nie potrafię  jej napisać. Wiesz jaki jest koszt stworzenia gry przeglądarkowej ? Od 40 000 w góę:)




#88536 Z jakich darmowych hostingów korzystacie?

Napisano przez kiszka w 05 wrzesień 2015 - 10:59 w Webmastering

cba.pl jest w sieci od wielu lat i raczej nie zanosi się na to, zeby zniknął ?