Jump to content


Photo

Hulajnogi elektryczne jak wrazenia?


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 259 posts

Posted 08 December 2019 - 10:08

Przejechałem się tym czymś i jestem przerażony. Szybkie to jak szatan, małe kółka, więc każdy wybój to potencjalna skocznia/hamulec, ciche, więc ludzie tego nie zauważają, a do tego promień skrętu tak ciasny, a środek ciężkości tak wysoko, że w razie nagłej konieczności uniknięcia zderzenia wszystko co można, to się wywalić.
 
I tak jak rozumiem, że to komfortowe, bo można przejechać z punktu do punktu bez szukania miejsca do parkowania, tak swojemu dziecku nie pozwoliłbym tym jeździć i sam też zostaję przy veturillo.
 
Zresztą mój kumpel już wylądował w szpitalu z pękniętym oczodołem po przejażdżce takim ustrojstwem. Zdjęcia nie wrzucę, ale wierzcie, że paskudny widok.
 
Nie wspomnę już o tym, że ludzie to debile i potrafią zostawić hulajnogę na środku chodnika.
 
A wam jak się podoba najnowsza miejska plaga? Jakieś ciekawe przygody?

  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 251 posts

Posted 11 December 2019 - 14:12

Nie miałem do nich przekonania tak jak Ty w sumie ale ostatnio zmieniłem zdanie. Dodam, ze nie mam swojej hulajnogi ale zastanawiam się czy sobie nie zamówić. Szczególnie teraz w zimie bo poza sezonem jest o wiele taniej. Co widać po zniżkach na hulajnogi elektryczne na Spokey

 

Co jest na tak

 

unikasz korków bo możesz jechać po chodniku

jazda hulajnogą jest bezpieczniejsza od jazdy rowerem z uwagi na wspomniany chodnik, w miastach jest niewiele ściezek rowerowych, a jednak kierowcy w Polsce do zbyt uważnych nie należą i czesto nie zwracają uwagi na rowerzystów

jest to tańsze

hulajnoga rownież nie zajmuje wiele miejsca tak wiec nie musisz znosić jej do piwnicy czy do garażu


  • 0


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users