Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z zalogowaniem się na konto mailowe na interii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ana_93

Ana_93
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 14 październik 2012 - 10:52

Witam, mam pewien problem, otóż kiedy próbuję zalogować się na moje konto mailowe na interii wyskakuje mi komunikat "Błędny login lub hasło" podczas gdy login i hasło są na 100% poprawne. Próbowałam już na 3 komputerach i cały czas z tym samym skutkiem. Mam ten problem od wczorajszego wieczora, wcześniej w ciągu dnia kilkakrotnie logowałam się na to konto i wtedy jeszcze było wszystko ok. Próbowałam odzyskać hasło przez podpowiedź, pokazuje mi się komunikat, że podaje błędna odpowiedź no i tu też problem bo wydaje mi się, że ta odpowiedź raczej jest dobra(choć tu już nie jestem pewna na 100% a na jakieś 95). No nie wiem co zrobić, z jednej strony wątpię żeby ktoś włamał mi się na to konto, to taki mój dodatkowy adres i w ogóle mało kto go zna... ale z drugiej strony, może i ktoś się włamał bo jaka może być inna przyczyna? Spodziewałam się dość ważnego dla mnie maila na tamto konto, do tego zamówiłam ostatnio dwie książki na pewnej stronie używając go(przez nie mogę oglądać status zamówienia) i zależałoby mi na odzyskaniu do niego dostępu, no ale nie wiem... co zrobić? jest jakaś szansa na odzyskanie dostępu?

Z góry dziękuję.
  • 0


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 14 październik 2012 - 12:06

caps lock?
podpowiedź - pyta zgodnie z ustawieniami czy o coś innego?
jeżeli masz proste hasło, conajmniej raz zostało użyte z obcego/wspólnego profilu/komputera - mogło zostać przechwycone
przeglądarka miała pamiętac hasło? może błędnie wpisujesz nazwę konta?
  • 0

#3 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 14 październik 2012 - 19:12

A nie lepiej po prostu odzyskać hasełko? Zakładasz nowe i po sprawie.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych