Jump to content


Photo

Najlepszy i najgorszy film który kiedykolwiek oglądaliście?


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 Metatron

Metatron
  • Użytkownicy
  • 84 posts

Posted 28 April 2009 - 12:30

Witam . A więc :
1. Jaki film zrobił na was największe wrażenie? Jaki wspominacie najmilej? Czy oglądaliście go wiele razy?Dlaczego akurat ten film a nie inny co go wyróżniało?
2.Jaki film był waszym zdaniem najgorszy? Jakie były wasze co do niego odczucia? Co w nim najbardziej odrzucało? Z kim go oglądałeś ?

Pytania są tylko pomocnicze służa do tego żeby nie pisać tylko tytułów filmu lecz też częściowo go opisać. Nie musicie koniecznie stosować się do nich.
Można podać do każdego max 3 propozycje, jak również można podać mniej :)

Najpierw sam odpowiem:
1. Moje 3 najlepsze filmy to
a)Tytani
b)V jak Vendetta
c)Choć goni nas czas
Ad a) Dla mnie to był genialnie pokazany film o kłótniach rasowych . Dobrze pokazane było w tym filmie jak wielką różnicą była dla niektórych różnica koloru skóry. Ludzie byli podzieleni , biali robili co innego niż czarni . A jednak udało się dla trenera pogodzić zawodników i stworzyć doskonały zespół który zdobywał laury. Dla mnie tutaj genialną rolę odegrał aktor Denzel Washington , jedna z jego lepszych ról .
Ad :D Przyszłość zdominowana przez jednego dyktatora. Inwigilowanie społeczeństwa rządzonego przez radykalnego przywódce , podsłuchiwanie, godzina policyjna , porwania łapanki . Prawie jak u nas za PRL. Ten film doskonale pokazuje co się dzieje w takim państwie i dzięki jakim mechanizmom władzę obejmuje dyktator. Oglądałem ten film wiele razy i ani razu nie czułem się znudzony.Gorąco polecam
Ad c) 2 ludzi dostaje wiadomość że mają raka , ich pogląd na życie zmienia się diametralnie, lądują w tym samym pokoju w szpitale. I postanawiają zrobić coś dla siebie przed śmiercią . Jeden z nielicznych filmów ,który mnie naprawdę wzruszył. Ten film pokazuje że nie należy śmierci się poddawać .Film naprawdę jest godny obejrzenia.

2. Podwodne życie ze Stevem Zissou
Dla mnie totalny nie wypał . Dno całkowite. Myślałem żeby już skończyć oglądanie po połowie , ale jednak myślałem że może pojawi się coś ciekawego , jednak się zawiodłem. Nie polecam go nikomu , piszą że to komedia , jeden czy 2 momenty w filmie były lekko zabawne . Film jest poniżej krytyki dla mnie. Gorszego filmu nie widziałem jak dotychczas.
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 posts

Posted 28 April 2009 - 12:55

1. Było dużo dobrych filmów, ale obecnie do głowy przychodzi mi Troja :) Świetna akcja, pięknie pokazane czasy starożytne, aż chce się oglądać!

2. Najgorszy jaki widziałem to Prestiż ;) Dlaczego? Nie wiem, spałem :D
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 posts

Posted 28 April 2009 - 16:57

Moim najlepszym filmem wszechczasów, który mogę oglądać w kółko i nigdy mi się nie znudzi to Gwiezdne Wojny Imperium Kontratakuje. Film robiony co prawda bardzo dawno temu, ale Lucas postarał się. Sceny walk z mieczami świetlnymi jak na te czasy są świetne, film nie jest nudny, z przyjemnością się go ogląda. Pierwszy raz oglądałem go w TV na jakimś kanale w wieku 14 lat...

Najgorszym filmem zaś w moim odczuciu jest... ex aequo Nocny Pociąg z Mięsem (z tego roku) i Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia... Tych filmów nie da się oglądać. Nocny Pociąg może fabułę na nawet nawet, ale końcówka mnie rozwaliła na części pierwsze. Cały efekt filmu rozpłynął się przez 2 minuty dialogowe na samym końcu. ŻAL. Oglądałem jakiś miesiąc temu na kompie. Film z Reevesem zaś był beznadziejny już od pierwszych minut. Fabuła i cała historia bez polotu, akcja bez sensu, a sam motyw z tym wielkim "robotem" - naciągane. Film zrobiony dla pieniędzy. Oglądałem również na kompie jakiś czas temu.
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#4 Dawkopolo

Dawkopolo
  • Użytkownicy
  • 453 posts

Posted 29 April 2009 - 19:48

Tak jak poprzednicy ulubionych filmów mam wiele cóż np. "Zielona Mila" - fabuła była od początku bardzo dobra ,bardzo dobra charakteryzacja bohaterów no i końcówka , końców ... właściwie podsumowała cały film pokazała wartość życia ludzkiego ito że czasem jak to się mówi "są cele wyższe" ogółem cały film składa się w ładną całość ;] drugim i trzecim filmem jest "Robinson Crusoe" oraz "Matrix"
Ymmm Najgorszy film ... dużo by wymieniać jednak chyba "Fabryka Śmierci" bezsensu ,autorzy nie postarali się nawet o wygląd ,film był beznadziejny jest hamburger z dworca ...
  • 0
Dołączona grafika

#5 mcfly102

mcfly102
  • Użytkownicy
  • 51 posts

Posted 29 April 2009 - 21:27

Najlepsze: związane ze sztukami walki, Harry Potter, Szybko i Wściekle, Hannah Montana
Najgorsze: Wyspa Dinozaurów

Edycja posta z powodu licznych błędów ortograficznych i składniowych. Ogólny sens słów autora zachowany. - VJ
  • 0

#6 sobolorak

sobolorak
  • Użytkownicy
  • 44 posts

Posted 30 April 2009 - 21:26

najlepsze.. nie umiem ocenić, wiele wiele filmow moge oglądać i mi sie nie przestaną podobać ;) F&F 1 cz. i tokio drift; bijatyki z Seagal'em:) ; różne horrory... ;P

a najgorszy film? nie pamietam konkretów ;D gang olsena? :D ale to dlatego ze ogladalem go mając z 5 lat i nic nie rozumialem ;P
  • 0

#7 zeniTh

zeniTh
  • Użytkownicy
  • 68 posts

Posted 04 May 2009 - 09:26

the best : nie mam takiego, oglądałem pare fajnych i nie mogę powiedzieć, który z nich był taki najnajnaj ...

shit : martwica mózgu - film zrobiony za 10$ chyba :)
  • 0

#8 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 posts

Posted 04 May 2009 - 13:41

best: Transporter 3 (ahh te efekty i styl jazdy)
żal: narnia :) (dziwna bajka)
  • 0

#9 Helmontstraat

Helmontstraat
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 27 June 2009 - 21:01

Najlepsze: Shawshank Redemption i Stalingrad
Najgorsze: chodzi mi po głowie jeden tytuł, ale za nic w świecie nie potrafię go sobie przypomnieć, wiem tylko że to było dziadostwo stulecia.
  • 0

#10 dentok

dentok
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 03 September 2009 - 09:35

Najlepszy: Efekt motyla
Najgorszy: Mision Imposiible 3
  • 0
?ycie jest gr??

#11 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 posts

Posted 19 March 2010 - 13:25

Trochę stary ten temat , ale pozwolę go sobie odświeżyć. :/
Dobre filmy jakie ostatnio oglądałem to :
1. ''Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona''
2. Oczywiście mój ulubiony film ''Piraci z Karaibów'' wszystkie części , czekam na czwartą część której premiera ma się odbyć już 7 lipca w USA xD
3. ''Niesamowita Podróż''
4. ''Krwawy Diament''
5. ''Generał Nil''
6. ''Wyspa Tajemnic''
7. ''Surogaci'' film nawet ,nawet, ale za szybko skończyła się wizja reżysera i za razem film :shoot:
8. ''Antidotum'' tematyka filmu dość ciekawa , ale trochę prymitywnie zrobiony i zagrany przez aktorów.
9. ''Kac Vegas''
10. ''Wielki Stach''
11. Epoka Lodowcowa 1,2,3 ;D

Filmy których odradzam:
1. ''Hydra''
2. ''Wieczny Student 1,2
3. ''Ameican Pie'' wszystkie części powyżej 3

I to tyle co przychodzi mi na chwilę obecną do głowy. ;D
  • 0

#12 Kamil_K

Kamil_K
  • Redaktorzy
  • 87 posts

Posted 19 March 2010 - 14:01

Najlepsze:

- "28 dni później",
- "Zielona mila"
- "Jasminum"
- "Lśnienie"
- "Symetria"
- cała trójk LoTR

Najgorsze:

- "Wojna polsko-ruska"
- "Zakochany bez pamięci" ("Eternal sunshine of the spotless mind")
- "To nie tak, jak myślisz, kotku"
- "Shrek 2"
- "Mamma Mia"
  • 0

#13 Koala

Koala
  • Użytkownicy
  • 218 posts

Posted 23 March 2010 - 14:18

Najlepsze:
-Kup Teraz!
-Krew z Krwi (Dał bym oscara :D)
-Topór
-Krwawe Walentynki 3
Najgorsze:
-Efekt Motyla
  • 0

#14 Brist

Brist
  • Użytkownicy
  • 20 posts

Posted 11 November 2010 - 10:05

Najlepszy to na pewno Donie Darko, tak mi zrył czerep że nie mogłem się pozbierać

Najgorszy: hmm to co najszybciej mi przychodzi do Predators
  • 0

#15 Wildhoof

Wildhoof
  • Użytkownicy
  • 56 posts

Posted 29 March 2011 - 17:43

Ostatnio oglądałem co prawda stary film ale który naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie mianowicie mówie o "Zielona Mila".

Z komedii to chyba najbardziej lubię "Kac Vegas" po prostu bombowa propozycja
  • 0

#16 matik

matik
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 31 March 2011 - 18:16

Ostatnio oglądałem co prawda stary film ale który naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie mianowicie mówie o "Zielona Mila".

Z komedii to chyba najbardziej lubię "Kac Vegas" po prostu bombowa propozycja


  • 0

#17 bassia5

bassia5
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 21 April 2011 - 07:00

Najlepszy "Lot nad kukułczym gniazdem". Rola Nicholsona genialna a najgorszy hmmm... dużo ich. :mellow:
  • 0

#18 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 posts

Posted 21 April 2011 - 11:33

Najlepszych hmm REC 1 i 2, Paranormal Activity 1 i 2, American Pie, Kac Vegas, a dlaczego bo lubie je ogladac rec i paranormal zawsze mnie strasza a american i kac vegas wiadomo komedie zajebiste :D

Jeszcze mógł bym dołozyc do najlepszych te przeróbki co robia jak 300 spartan i tym podobne bardzo fajne komedie.

Najgorszych równiez rec i paranormal, a dlaczego hmm sami zobaczcie jakie to straszne i dobre filmy :D

Pzd
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#19 nika00

nika00
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 21 April 2011 - 21:22

Najlepsze:Lot nad kukułczym gniazdem, Zielona mila, Wszystko za życie, Edward Nożycoręki,
  • 0

#20 Bigman

Bigman
  • Użytkownicy
  • 27 posts

Posted 23 April 2011 - 15:59

Najlepsze :
Matrix

Najgorszy to chyba "Mamma Mia" szkoda wydanych pieniędzy
  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users