Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym ogrzewacie dom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 470 postów

Napisano 16 lutego 2026 - 08:46

Jak w temacie, jakie ogrzewanie wybraliście do domu? 


  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 459 postów

Napisano 16 lutego 2026 - 09:16

U mnie pompa ciepła. Nie mam fotowoltaiki ale i tak jestem zadowolony. Rozwiazanie wygodne, bezobsługowe i wcale nie było takie drogie.
 
Skorzystałęm z pomocy tej firmy do instalacji pomp ciepła z Lublina: https://klimat-tech.pl/ Firma ma duże doświadczenie, osobiście jestem bardzo zadowolony z ich realizacji :)

  • 0

#3 słonko

słonko
  • Użytkownicy
  • 179 postów

Napisano 18 lutego 2026 - 09:37

W kontekście efektywnego zarządzania energią w budynku kluczową rolę odgrywa także właściwa wentylacja. Szczegółowe informacje o systemach wentylacyjnych i rekuperacyjnych można znaleźć na stronie https://www.stiebel-...ekuperacja.html. Nowoczesne rozwiązania wentylacyjne poprawiają komfort użytkowników, a jednocześnie wspierają odzysk ciepła, co może wpływać na niższe koszty ogrzewania.


  • 0

#4 patrycze

patrycze
  • Użytkownicy
  • 124 postów

Napisano dziś, 15:38

Podłączenie budynku do sieci ciepłowniczej to często najprostszy sposób na zapewnienie stabilnego ogrzewania. Jeśli chcecie sprawdzić szczegóły oferty przyłączenia do sieci to możecie zajrzeć tutaj: https://energia.veol...wniczej/oferta/ Proces obejmuje projekt, wykonanie przyłącza oraz integrację instalacji z systemem ciepłowniczym. Dzięki temu budynek może korzystać z centralnego źródła ciepła bez konieczności budowy własnej kotłowni.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych