Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Paskiem Adresu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 herr19

herr19
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 22:20

Witajcie.
Mam niezrozumiały dla mnie problem mianowicie wyczysciłem sobie historie pliki cookie itp a jednak w dalszym ciągu wyświetla mi pewne strony w pasku adresu.Użyłem też programu ccleaner i w dalszym ciągu spora częsc stron pozostaje.Co moge w tej sytuacji zrobic?
Dodam tylko że mam Windows Xp i przeglądarke internet explorer.
  • 0


#2 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 23:15

Po primo - zainstaluj coś lepszego niż Internet Explorer. Osobiście polecam Firefoxe'a.
Po secundo - wejdź w C:\Documents and Settings\TWOJE IMIE i teraz wyczysc folder Cookies. Teraz włącz funkcję ukrytych folderów i wejdź w folder Ustawienia Lokalne. Wyczyść folder Dane Aplikacji, Temp i Temporary Internet Files. Przeglądarka powinna być oczyszczona ze wszystkiego.
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#3 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 13:28

Kliknij prawym przyciskiem myszy na górny pasek gdzie masz ikonki wstecz itp, powinno byc dostosuj czy coś takiego, teraz tylko w oknie dostosowywania musisz znalezc pasek adresu i zwyczajnie przeciągnąć go

inaczej: poszukaj okna gdzie możesz wybierać Co ma się znajdować na pasku i zaznacz "pasek nawigacyjny"

Pozdro.


PS: nos pisz po polsku bo nie wszyscy rozumieja oco chodzi tobie "primo" :D

______
A co ma Twój post wspólnego z opisanym wyżej problemem?
Nie jestem żaden nos, tylko Nostradami.

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych