Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obudowa matowa czy blyszczaca ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pietia89

pietia89
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 15:34

Jaka wybrac lepiej ???
  • 0


#2 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 17 czerwiec 2012 - 15:47

Pytanie typu jaki samochód kupić: różowy czy czerwony ?
Nie ważny jest kolor, ważne żeby spełniała swoje zadanie.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#3 Iuliano

Iuliano
  • Użytkownicy
  • 415 postów
  • LokalizacjaSworne Gacie,Tumidaj

Napisano 17 czerwiec 2012 - 16:41

Kwestia Twoich upodobań.Zwracaj uwagę na inne zalety obudowy,takie jak marka,model,objętość,przepływ powietrza,montaż podzespołów,wyposażenie.
  • 0

#4 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 18:27

błyszcząca - zwykle elegancko widać odciski palców (nie trzeba mieć zestawu do daktyloskopii) i stopień zakurzenia pomieszczenia
matowa - też zbiera odciski - niestety, tyle, że są mniej wyraźne (odcisk widać, linie papilarne znacznie gorzej).
a gdzie na ma stać? jaka bardziej pasuje do twoich upodobań, i nie wiem... wystroju wnętrza??
mi osobiście bardziej pasują ciemne/czarne matowe proste, ciężkie i raczej duże (duże midi i większe), bez okienek, miliona świecących wentylatorów (nieświecące o dużych średnicach są o.k.)
jakbym znalazł za rozsądne pieniądze (czyli takie, jakie bym był skłonny wydać) super obudowę (uszytą jakby dla mnie) i jedyną jej wada było to, że byłaby błyszcząca, a nie matowa - raczej bym się nie zastanawiał tylko kupował.
  • 0

#5 t.luk

t.luk
  • Użytkownicy
  • 331 postów
  • LokalizacjaPolandia

Napisano 19 czerwiec 2012 - 10:15

Oczywiście, że lepiej matową :) Co z tego, że "błyszczące piano" lepiej w salonie wygląda jak tego nawet dotknać specjalnie nie możesz? ;)
  • 0

multi multa sciunt nemo omnia...


#6 flaczki_z_paczki

flaczki_z_paczki
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 10:59

Zdecydowanie matowa, błyszczące sprawiają wrażenie kiczowatych:> ale wszystko zależy co kto lubi. Szczerze mówiąc to ostatnia rzecz, na którą zwróciłbym uwagę podczas wyboru budy =]
  • 0

#7 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 11:01

jakbym znalazł za rozsądne pieniądze (czyli takie, jakie bym był skłonny wydać) super obudowę (uszytą jakby dla mnie) i jedyną jej wada było to, że byłaby błyszcząca, a nie matowa - raczej bym się nie zastanawiał tylko kupował.

Podpisuję się pod tym.
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#8 t.luk

t.luk
  • Użytkownicy
  • 331 postów
  • LokalizacjaPolandia

Napisano 09 lipiec 2012 - 06:09

Antec Solo II? ;)
  • 0

multi multa sciunt nemo omnia...


#9 Sleeveking_pl

Sleeveking_pl
  • Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 09:20

Jeżeli miałbym wybierać obudowę,to w zależności od posiadanego budżetu,ale matowa byłaby ładniejsza i bardziej praktyczna. Błyszcząca nie służy podczas takich upałów i słońca w pokoju,będzie dawać zły odblask.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych