Jump to content


Photo

Tablet do 1000 zł (z 3G)


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 svistu

svistu
  • Użytkownicy
  • 10 posts

Posted 28 May 2012 - 16:58

Cześć, nie znalazłem odpowiedniego działu, a tablet to w sumie też przenośny komputer, więc pytam: czy możecie mi doradzić wybór tableta do 1000 zł? Zależy mi na 3G, ekranie pojemnościowym, stabilnej pracy, ICS (andek) i dobrym serwisie gwarancyjnym. Czy w tych pieniądzach to jest realne? Pozdrawiam!
  • 0


#2 svistu

svistu
  • Użytkownicy
  • 10 posts

Posted 07 June 2012 - 21:10

nikt nie pomoże? :(
  • 0

#3 amoroso

amoroso
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 10 June 2012 - 20:55

Zobacz sobie tablet Plug Impact. W sumie ma wszystko, o czym pisałeś no i dobry polski serwis. Jak kupisz wersję bez 3G to możesz zgarnąć oficjalną piłkę euro 2012.
  • 0

#4 kakal

kakal
  • Użytkownicy
  • 9 posts

Posted 28 June 2012 - 20:58

Jak dla mnie dobry powtarzam dobry tablet do 1000 zł nie istnieje. Jeśli chcesz żeby pośmigał ci parę lat to te 2 tysiące trzeba poświęcić. Warto zainwestować w Asusa Transformer Prime. Jak ktoś podróżuje służbowo czy też lubi dużo grać to jest idealny.
  • 0

#5 Radek1

Radek1
  • Użytkownicy
  • 13 posts

Posted 29 June 2012 - 08:26

Jak dla mnie dobry powtarzam dobry tablet do 1000 zł nie istnieje. Jeśli chcesz żeby pośmigał ci parę lat to te 2 tysiące trzeba poświęcić. Warto zainwestować w Asusa Transformer Prime. Jak ktoś podróżuje służbowo czy też lubi dużo grać to jest idealny.


Jest w tym sporo racji, ale nie do końca się zgodzę. Owszem, można kupić coś poniżej tysiąca, ale wtedy to bardziej zabawka niż przydatne urządzenie.
Transformery są dobre, zwłaszcza jeżeli połączyć je z klawiaturą. Oczywiście to nieco większy wydatek.
  • 0

#6 kakal

kakal
  • Użytkownicy
  • 9 posts

Posted 02 July 2012 - 21:06

No ja wiem że można kupić coś poniżej tysiąca a nawet poniżej 500zł bo i takie widziałem. Jeśli ktoś zamierza przerzucić się z laptopa na tablet to radzę właśnie Transformera kupić. Wiadomo że cena takiego jest wysoka no ale za jakość się płaci. Przecież ten sprzęt jest lżejszy i cieńszy niż laptop i jak wspomniałem wcześniej jak ktoś nie lubi dźwigać to jest idealny i jak radek napisał można dołączyć klawiaturkę i mamy prawie laptop:)
  • 0

#7 Radek1

Radek1
  • Użytkownicy
  • 13 posts

Posted 03 July 2012 - 10:24

Nie jestem przekonany, czy nawet najlepszy tablet jest w stanie zastąpić laptopa. Może jakiegoś starego, jak ktoś był przyzwyczajony.
Na pewno wypiera netbooki. Na pewno sporo można zrobić, wszystko zależy od użytkownika.
  • 0

#8 Plastik

Plastik
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 04 July 2012 - 09:32

Laptop ma trochę inny profil zastosowań, tablety miały być alternatywą dla netbooków właśnie i jak sam zauważyłeś to właściwie już je z rynku wyparły. Co do zakupu tableta to nie ma co się łasić na niską cenę nie brandowego produktu, później tylko się będzie żałować jak zacznie się psuć a pod ręką nie będzie żadnego serwisu, który podejmie się takie noname'y naprawiać.
  • 0

#9 Luxura_pl291

Luxura_pl291
  • Użytkownicy
  • 55 posts

Posted 12 July 2012 - 09:45

Tablet ma też inne zastosowanie niż laptop,poniekąd bardziej ograniczone,ale zarazem mobilne. Do 1 tyś zł masz juz wybór,jednak warto zastanowić się nad dobrym i solidnym modelem,aby nie załować wydanych pieniędzy.
  • 0

#10 hydy

hydy
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 01 August 2012 - 20:41

Ja jakiś czas używałem Plug Impact i był ok, kupisz go taniej niż 1000zl, a masz 3G,fajny 7' wyświetlacz i dużo innych funkcji.
  • 0

#11 digbuzz

digbuzz
  • Użytkownicy
  • 21 posts

Posted 14 September 2012 - 14:05

Ja za to chciałbym polecić Ci ten wspaniały sprzęt SAMSUNG GALAXY Tab2.
Mój kolega go sobie ostatnio kupił i jestem pod wielki wrażeniem tego jaki on jest genialny. Ma same plusy, wad żadnych naprawdę nie dostrzegliśmy.
Pozdrawiam i polecam! :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users