Jump to content


Photo

czy na moim koncie Gmail...


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Ana_93

Ana_93
  • Użytkownicy
  • 9 posts

Posted 02 May 2012 - 09:33

Witam, może do mojego pytania nie trzeba aż ekspertów, ale ja jestem ciemna w tych sprawach(nie śmiejcie się ze mnie) i nie wiem... :/
Założyłam sobie ostatnio konto Gmail aby pisać z taką jedną osobą, ale nie chcę jej na razie z pewnych powodów mówić z jakiego jestem kraju i nie chcę żeby widziała kiedy ostatnio się logowałam. A widzę, że jest tam takie coś po wejściu na poczte po prawej stronie na dole, że można zobaczyć kiedy była moja ostatnia aktywność i z jakiego kraju jestem. Czy takie info jest widoczne tylko dla mnie (zalogowanej na tym koncie)czy też dla innych? A jak dla innych też to jak to ukryć? :P Da się? :/
Z góry dzięki ;)
  • 0


#2 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 posts

Posted 02 May 2012 - 10:08

Ta opcja jest widoczna tylko dla Ciebie. Służy bezpieczeństwu - dzięki niej widzisz, kiedy Twoje konto było aktywne i z jakiego IP oraz kraju ktoś się na nie logował.
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#3 amoroso

amoroso
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 14 May 2012 - 15:41

Ta opcja jest widoczna tylko dla Ciebie. Służy bezpieczeństwu - dzięki niej widzisz, kiedy Twoje konto było aktywne i z jakiego IP oraz kraju ktoś się na nie logował.


A także czy nie jest otwarte z żadnych innych lokalizacji. Naprościej ustawić sobie dwustopniowy dostę (SMSem) i po problemie.
  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users