Jump to content


Photo

Wymiana katry graficznej w laptopie.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Fujioo

Fujioo
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 20 March 2012 - 19:12

Witam wszystkich. Jako, że jestem nowy na owym forum założyłem ten temat w tym dziale. Otóż chodzi o to , że jestem zielony w częściach itp. A dokładniej chodzi o wymianę karty graficznej w laptopie. Od wakacji jestem posiadaczem laptopa HP Pavilion g7 1135 sd. Laptop był kupowany w Holandii. Ogólnie jestem z owego laptopa zadowolony , lecz posiada on słabą kartę graficzną. I tu się pojawia moje pytanie. Czy w tym laptopie jest możliwość wymiany karty graficznej na mocniejszą? Aktualnie posiadam AMD M880G with ATI Mobilty Radeon HD 4250. Z góry dziękuję za odpowiedź oraz pozdrawiam.
  • 0


#2 iKrzysiek

iKrzysiek
  • Użytkownicy
  • 291 posts

Posted 20 March 2012 - 19:50

W niektórych laptopach da się wymienić kartę graficzną ,lecz w tym niestety jest to niemożliwe.
  • 0
| AMD Phenom x4 955 | Zalman CNPS10X Flex + Enermax UCTB12 | ASUS M4A89GTD-PRO/USB3 | 2x Geil DDR3 Value Plus 4GB | Gigabyte Radeon 6850 OC | OCZ ModXStream 600W | WD Caviar Green 500GB | Aerocool VS-9 |

#3 Iuliano

Iuliano
  • Użytkownicy
  • 415 posts
  • LokalizacjaSworne Gacie,Tumidaj

Posted 20 March 2012 - 20:04

Niestety w nielicznych modelach laptopów da się wymienić kartę graficzną,pozostała większość ma zintegrowaną grafikę z płytą główną.Niestety nie ma szans na wymianę grafiki w Twoim przypadku.
  • 0

#4 Sleeveking_pl

Sleeveking_pl
  • Użytkownicy
  • 94 posts

Posted 21 March 2012 - 10:11

W Twoim modelu i tak jest to nieopłacalne,więc moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu. Możesz ewentualnie sprzedać laptopa,dołożyć i kupić coś zancznie lepszego z mocniejsza grafiką. To sensowne rozwiązanie.
  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users