Jump to content


Photo

GTA IV seavy i kody :P


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 rocky04

rocky04
  • Użytkownicy
  • 75 posts

Posted 14 February 2012 - 11:59

Cześć,
ściągnałem sobie gta IV ( tak, jestem piratem ) i instalacja przebiegla pomyslnie, następnie scrackowałem gre crackiem od RAZORA, nie wiem czy dobrze ale sama gra działa. Właczam tego Social Club, daje play, jakis komunikat, znowu OKNO: RAZOR i gra sie wlacza.
Oto mój problem:
Czy jeśli nie mam konta na tym Windows Life czy cos takiego, to nie zapisze gry ?
( nie obchodzą mnie odpowiedzi typu, poloz sie do lozka i sie zapisze) bo moze sie i zapisze ale wylacze gre, wlacze i juz tego zapisu jakby nie ma? ;P)
+ chce kody- choc wiem ze psuje to misje i gre, ale chce tylko na bron, ewentualnie na auto. Problemu nie ma, wlaczam telefon i mam:
-multiplayer -> co łaczy mnie z jakis stworzeniem konta
- edit ..(..) cos tam - to chyba edycja telefonu.
Dam strzalke nizej, znowu podswietla mi sie multiplayer. Nie chce się wlaczyc klawiatura.
( wszelkie mozliwosci przycisków zwiazane z telefonem zostały użyte, NIC.)

Macie jakąś rade?
  • 0
Rocky


#2 Trane

Trane
  • Użytkownicy
  • 6 posts
  • LokalizacjaRadomsko

Posted 14 February 2012 - 12:24

Witam.

Co do Windows Live to musisz utworzyć "profil lokalny" nic się nie rejestrujesz, ani nic takiego. Wtedy gra się zapisuje automatycznie i nie stracisz save'ów chyba że zrobisz formata :P
Kody, owszem są to tej gry, jednak jak będziesz ich używał to zablokujesz sobie niektóre rzeczy w grze. Np. jeśli używasz kodu na życie to zablokujesz sobie misje ścigania ludzi którzy są poszukiwani listami gończymi w LC.
Multi to chyba na piratach nie działa :P
  • 0

#3 rocky04

rocky04
  • Użytkownicy
  • 75 posts

Posted 14 February 2012 - 12:53

Witam.

Co do Windows Live to musisz utworzyć "profil lokalny" nic się nie rejestrujesz, ani nic takiego. Wtedy gra się zapisuje automatycznie i nie stracisz save'ów chyba że zrobisz formata :P
Kody, owszem są to tej gry, jednak jak będziesz ich używał to zablokujesz sobie niektóre rzeczy w grze. Np. jeśli używasz kodu na życie to zablokujesz sobie misje ścigania ludzi którzy są poszukiwani listami gończymi w LC.
Multi to chyba na piratach nie działa :P


yy.. nie mogę stworzyć tego konta bo :
podaje wszelkie swoje dane
i musze mieć serial code z gry, a co sie za tym kryje- potrzebuje oryginalnej gry:P
No chyba ze napiszesz mi, jak to sie robi dokłądnie, to będe bardzo wdzięczny .
  • 0
Rocky

#4 rocky04

rocky04
  • Użytkownicy
  • 75 posts

Posted 14 February 2012 - 13:02

yy.. nie mogę stworzyć tego konta bo :
podaje wszelkie swoje dane
i musze mieć serial code z gry, a co sie za tym kryje- potrzebuje oryginalnej gry:P
No chyba ze napiszesz mi, jak to sie robi dokłądnie, to będe bardzo wdzięczny .

Przepraszam, wystarczylo przeczytać opis przed wcisnieciem " kontynuuj" takze juz nie potrzebujue pomocy. Dziekuje:
Temat zamknięty
  • 0
Rocky

#5 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 posts
  • Lokalizacja404

Posted 14 February 2012 - 15:11

Moderatorzy decydują o tym, czy temat jest zamknięty czy nie
  • 1

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath



0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users