Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z usb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 lezer

lezer
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2012 - 22:02

witam. nie wiem czy to odpowiedni dział (razie pomyłki proszę o przeniesienie) ostatnio kupiłem laptopa za małe pieniądze i zepsuły mi się usb (mam 3 wejscia) . jeszcze wczoraj ( mysz, pedndrive i wifi (wifi mam przez usb)) wszystko działało, ale dzisiaj nic, myszki nie łączy (świeci się, ale nie moge ruszać kursorem), wifi i pendrive sie nawet nie swiecą. żadnych sterowników nie usuwałem - poprostu wyłaczyłem komputer, a nastepnego dnia nic nie działa. kompletnie nie mogę korzystać z laptopa, bo touchpada ma zepsutego (taki był jak go kupowałem) . nie opłaca mi sie nieść go do naprawy, bo za komputer dałem naprawde grosze, więc wiecej mnie wyniosła by naprawa niz cały laptop. czy da sie coś w z tym zrobic? proszę o jakiekolwiek pomoce, które pomogą rozwiązać mi mój problem . w razie potrzeby odpowiem na pytania!
  • 0


#2 iKrzysiek

iKrzysiek
  • Użytkownicy
  • 291 postów

Napisano 12 luty 2012 - 22:12

Po wyłączeniu nic nie działo się z laptopem? Nie uderzyłeś nim (nawet lekko) o coś? Wygląda to bardziej na problem z hardware niż z systenen.
  • 0
| AMD Phenom x4 955 | Zalman CNPS10X Flex + Enermax UCTB12 | ASUS M4A89GTD-PRO/USB3 | 2x Geil DDR3 Value Plus 4GB | Gigabyte Radeon 6850 OC | OCZ ModXStream 600W | WD Caviar Green 500GB | Aerocool VS-9 |

#3 lezer

lezer
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2012 - 16:12

nie, w laptopie zgubiłem baterie, więc od kilku miesięcy stoi niemal jak "stacjonarny pc'et". wyłączył się bez żadnych błedów i problemów. czy może to być coś innego od popsucia? coś słyszałem o sterownikach do usb, ale nie mam pojecia skąd je wziąć. pendrive nie podłącze, net nie działa, bo tez pod usb. bez myszki sobie poradze tab'ując itp. jakieś pomysły skąd to wytrzasnąc?
  • 0

#4 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 13 luty 2012 - 20:26

Sproboj zresetowac ustawienia w BIOSie
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#5 Sleeveking_pl

Sleeveking_pl
  • Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 21 luty 2012 - 10:31

Dokładnie jak w powyższym poście. Spróbuj zresetowac ustawienia w BIOSie i zobaczysz czy pomoże. Dla mnie wygląda to na awarie hardware,więc do naprawy nie opłaca się go oddawać jeżeli jest już wiekowy.
  • 0

#6 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 21 luty 2012 - 18:13

win da się sterować za pomocą tylko klawiatury - jak dobrniesz do managera urządzeń - sprawdź co usb widzisz (a może same problemy/konflikty?)
  • 0

#7 IcyDock_com

IcyDock_com
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 27 kwiecień 2012 - 12:12

Ciężka sprawa,moze płyta padął i dlatego tak sie stało,bo gdyby była to kwestia samych sterowników,to mógłbyś z poziomu klawiatury zainstalowac je ponownie. Jak z ustawieniami Biosu,resetowałeś?
  • 0
http://www.icydock.pl - obudowy, kieszenie na dyski. Zapraszamy!

#8 Luxura_pl291

Luxura_pl291
  • Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 14 maj 2012 - 15:55

Raczej nia sterowniki,problemem moze być płyta jak mówisz,ale zobaczy czy mu się uda po resecie biosu,to da juz odpowiedzi na kilka pytań. Manager urządzeń widzi port usb?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych