Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Wykonam] Artykuły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 karolina.rucinska

karolina.rucinska
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2012 - 12:29

Poszukuję zleceń na artykuły wszelakiej maści : precle, zaplecza, opisy katalogów + synonimowanie ich.
Najchętniej stałe zlecenia. Średnio mogę pisać do 100 artykułów po 1500 znaków w ciągu tygodnia.

Zlecenia wykonuje sumiennie, piszę je oczywiście ręcznie bez jakikolwiek automatów. Są bez błędów ortograficznych a prawa autorskie przekazuje zleceniodawcy w raz z potwierdzeniem ich unikalności. Mam za sobą napisanych już sporo artykułów do precli i zaplecz z dziedzin takich jak : kredyty, pożyczki, katalogi, wycieczki, dentysta itp..

Stawki ustalam indywidualnie przy każdym zleceniu, wszystko zależy od ilości znaków.

Jeśli szukasz sumiennej osoby, bez awarii kompa to taką osobą jestem JA.

Płatność : wymagam jedynie wpłaty 0,01 PLN w celach weryfikacyjnych teleadresowych zleceniodawcy, reszta zaś po otrzymaniu artykułów. Wymagam jednak, aby płatność nastąpiła max. w ciągu 7 dni od oddania zlecenia.

KONTAKT: karolina.seo@gmail.com ewentualnie PW
Karolina Rucińska
  • 0


#2 Varvara_

Varvara_
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 02 lipiec 2024 - 09:27

 Warsaw Dental Center to renomowana klinika stomatologiczna w Warszawie, która zdobyła moje zaufanie dzięki profesjonalnemu podejściu i nowoczesnym metodom leczenia. Moje doświadczenie w tej klinice było niezwykle pozytywne. Od pierwszej wizyty byłem pod wrażeniem uprzejmości personelu oraz zaawansowanej technologii, którą wykorzystują. Dzięki nim mogłem pozbyć się problemów z zębami, które dręczyły mnie od lat.

 

POLSKA FROM

 

 


Użytkownik Varvara_ edytował ten post 02 lipiec 2024 - 09:27

  • 0

#3 __Anastasia09

__Anastasia09
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 09 lipiec 2024 - 08:33

Warsaw Dental Center to nowoczesna klinika stomatologiczna zlokalizowana w sercu Warszawy. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym stomatologię zachowawczą, estetyczną, protetykę, ortodoncję oraz chirurgię stomatologiczną. Nasz doświadczony zespół specjalistów korzysta z najnowszych technologii i materiałów, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy standard opieki. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych pacjentów, oferując indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli szukasz profesjonalnej opieki stomatologicznej w Polsce, odwiedź Warsaw Dental Center. Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych