Jump to content


Photo

Dobry i tani sklep sportowy


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 deliglas

deliglas
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 19 January 2012 - 10:36

Szukam dobrego i niedrogiego sklepu internetowego z odzieżą sportową. Zarekomendujecie mi sklep internetowy z odzieżą sportową, który posiada konkurencyjne ceny? Dziękuję za pomoc.
  • 0


#2 gregoriss

gregoriss
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 24 January 2012 - 15:34

Witam, osobiście często kupuję w sklepie SARAFIS. Bardzo obszerny wybór firmowej odzieży sportowej, do tego częste wyprzedaże i promocje, pozdrawiam.
  • 0

#3 wozniacki

wozniacki
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 27 October 2012 - 21:18

Witam, osobiście często kupuję w sklepie SARAFIS. Bardzo obszerny wybór firmowej odzieży sportowej, do tego częste wyprzedaże i promocje, pozdrawiam.

ja mogę Ci polecić internetowy sklep sportowy asport.pl -największy wybór sprzętu sportowego w tym rolki, łyży, sprzęt fintes, odzież i sprzęt turystyczna.
  • 0

#4 Komputel_pl

Komputel_pl
  • Użytkownicy
  • 54 posts

Posted 28 November 2012 - 12:43

Znam wiele dobrych i godnych polecenia sklepów sportowych. Może podaj jaki budżet posiadasz na ten cel i co dokładnie chesz kupić.
  • 0

#5 Gracek90

Gracek90
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 11 December 2012 - 17:29

Hmm, a co powiesz o sklepie global-l.pl


  • 0

#6 maks

maks
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 24 April 2013 - 15:11


Szukam dobrego i niedrogiego sklepu internetowego z odzieżą sportową. Zarekomendujecie mi sklep internetowy z odzieżą sportową, który posiada konkurencyjne ceny? Dziękuję za pomoc.


Zajrzyj na stronkę sklep.adrenaline.pl

Tam znajdziesz bogatą ofertę sklepu, a ceny są naprawdę ok smile.gif

Pzdr
  • 0

#7 melosz

melosz
  • Użytkownicy
  • 56 posts

Posted 25 April 2013 - 08:10

A może decathlon.pl. Znany sklep i ceny też maja niskie


  • 0

#8 jes

jes
  • Użytkownicy
  • 44 posts

Posted 03 June 2014 - 11:18

Słyszałem że Decathlon nie ma zbyt dobrej jakości. Ale nie wiem czy to prawda bo sam nie testowałem. Od siebie do bazy dorzucę sklep cyklotur.com. Jest strikte rowerowy, wraz z częściami i odzieżą do tego sportu przeznaczoną


  • 0

#9 jul1

jul1
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 12 June 2014 - 12:59

tanie sklepy sportowe?

to sportowe sieciówki

Decathlon

Gosport itp


  • 0

#10 proogr

proogr
  • Użytkownicy
  • 1 posts
  • LokalizacjaKatowice

Posted 13 June 2014 - 11:29

co myślicie o decthlon.pl ?? 


  • 0

#11 malika

malika
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 13 June 2014 - 22:22

Decthlon.pl- od jakiegoś czasu korzystam i jestem w pełni zadowolona. Znajdziesz tam wszysko z każdej dziedziny sportu. Kto nie był niech nadrabia zaległości.


  • 0

#12 maniakania

maniakania
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 10 November 2014 - 20:21

Potwierdzam, decathlon jeden z najtanszych i dobrych jakosciowo sklepow ;)


  • 0

#13 Tomil

Tomil
  • Użytkownicy
  • 9 posts

Posted 11 November 2014 - 13:56

Ja kupuję jak coś potrzebuje głównie na allegro według mnie o wiele taniej.


  • 0

#14 webski

webski
  • Użytkownicy
  • 32 posts

Posted 13 November 2014 - 10:36

No właśnie z tym o wiele taniej w kontekście allegro to nie byłbym taki pewien. Oni pobierają zawsze prowizję i czasami wychodzi drożej niż w normalnym sklepie internetowym.


  • 0

#15 Sttark

Sttark
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 03 December 2014 - 11:02

Kupowałem nie tak dawno orbitrek do domu ze strony domenasportowa.pl i mogę ten sklep doradzić. Mają wszechstronny asortyment i całkiem dobre ceny. Jak sobie porównywałem to w innych sklepach musiałbym za ten sam model zapłacić nawet do stu złotych więcej. Słowa uznania też za darmową wysyłkę, nie każda firma ma coś takiego w ofercie.


  • 0

#16 kriczu

kriczu
  • Użytkownicy
  • 95 posts

Posted 07 May 2015 - 06:50

Bardzo polecam - http://www.3210sport.pl/ Zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz, a przy okazji stawki dużo niższe niż w sklepach na mieście - nawet w tych najbardziej znanych sieciach sportowych. Przy czym dochodzi jeszcze kwestia tego, czego tak naprawdę potrzebujesz/


  • 0

#17 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 posts

Posted 20 May 2015 - 05:43

Obecnie bardzo dobre promocje są w sklepie Kaja Sport:

http://okazje.co/kod...towy-kaja-sport

 

Na stronie znajdziecie kody rabatowe do tego miejsca i jestem zdania,że warto jest z nich skorzystać.  Macie tam na przykład 10% rabtu na wszystkie buty biegowe i działa to nawet jeśli coś jest przecenione.

 

Kuponów nie ma obecnie na stronie dlatego też można z nich skorzystać wyłącznie z tego odnośnika. Sam sklep może nie jest tak bardzo popularny jak inne, większe ale zamówienia realizowane szybko oraz mają dobre ceny. 


  • 0

#18 joffrey

joffrey
  • Użytkownicy
  • 6 posts

Posted 25 May 2015 - 19:37

ja najczęściej kupuję w decathlonie - właśnie kupiłem deszczówkę i maty do ćwiczeń w domu z dziewczyną, bardzo lubię ten sklep, mają dobre ceny i na każdym dziale ludzi, którzy  mają pojęcie o oferowanym towarze - mega pomocne to bywa :) co prawda przez Internet nic tam nie kupowałem, ale na bank jest taka opcja :)


  • 0

#19 arek9011

arek9011
  • Użytkownicy
  • 6 posts
  • LokalizacjaGdańsk

Posted 27 May 2015 - 14:03

Rzadko kupuję w tym samym sklepie. Zazwyczaj szukam po prostu najtańszej oferty, np. w ceneo.


  • 0

#20 seper

seper
  • Użytkownicy
  • 2 posts
  • LokalizacjaRzeszów

Posted 30 May 2015 - 13:56

jeśli piłkarski to e-futbol ;)


  • 0


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users