Jump to content


Photo

Komputer w szkole


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 luc97

luc97
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 23 November 2011 - 12:37

Mam taki problem jak siedze w szkole na informatyce i mi sie nudzi to chce czasem wejsc do Panelu Sterowania jak naciskam Start to tam go nie ma moze ktos wie jak wejsc do tego Panelu

Wielkie Dzieki :)
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 23 November 2011 - 15:27

Prawdopodobnie jest on wyłączony przez administratora, żeby takie szkodniki jak Ty w nim nie grzebały ^^.
  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 victus

victus
  • Użytkownicy
  • 76 posts

Posted 24 November 2011 - 20:58

włącz mój komputer po lewej stronie bd zakładka panel sterowania jeśli nie to u góry zrób kolejno narzędzia-opcje folderów i zaznacz tam pokaż panel sterowania w oknie mój komputer :) i bd ale nauczyciel nie jest głupi wiec pewnie i tak nie wejdziesz bo bd blokowany dostąp:)
  • 0

#4 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 posts

Posted 24 November 2011 - 22:17

Jaki OS? Jeśli XP to jest szansa zalogowania się jako admin w trybie awaryjnym (konto Administrator). W wypadku W 7 niestety życie nie jest już takie piękne.
  • 0

Dołączona grafika


#5 jpjp

jpjp
  • Użytkownicy
  • 26 posts

Posted 20 December 2011 - 12:05

Jaki OS? Jeśli XP to jest szansa zalogowania się jako admin w trybie awaryjnym (konto Administrator). W wypadku W 7 niestety życie nie jest już takie piękne.

nie rozumiem twego rozumowania.











.
lamusie
  • -2

#6 xardaso

xardaso
  • Użytkownicy
  • 8 posts

Posted 21 December 2011 - 22:00

A jak te wszystkie kompy sa tam połaczone dowiedz sie na jakim serverze to wszystko stoi zazwyczaj jest to SBSMENIS czy jakos tak pewnie przekreciłem i zazwyczaj są tam domyslne hasła na uzytkowników typu Admi czy instalatora tak bynajmiej było w kilku szkołach które odwiedziłem;p
  • 0

#7 M@tix

M@tix
  • Użytkownicy
  • 216 posts

Posted 25 December 2011 - 17:14

Nawet jeśli tam wejdziesz to za dużo nie będziesz mógł zmienić. Jesteś tylko userem a twój nauczyciel to admin więc ma większe pole popisu. Założę się że neta też Wam odłączają :D
  • 0

#8 zborek2

zborek2
  • Użytkownicy
  • 362 posts
  • LokalizacjaDąbie

Posted 28 December 2011 - 22:00

Zapewne tam jest vista. Zaloguj się jako administrator lub sbsmen\administrator i wpisz hasło zaq1@WSX
Ps. Admin możesz zbanować tego jpjp? Bo mnie już denerwuje. Co on niby chce osiągnąć??
  • 0
Pozdrawiam i zapraszam na www.ibizafm.cba.pl


2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users