Jump to content


Photo

Charczenie przy filmach, problem z dźwiękiem


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Masiej

Masiej
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 21 October 2011 - 15:06

Witam, mam problem z charczeniem podczas oglądania filmów. Podczas słuchania muzyki jest ok, lecz przy grach też czasami się zdarza charczenie. Mam sprzęt płyte gigabyte, procek dwurdzeniowy intel, grafa 9600gt, głośniki 5.1 creative, creative Sound Blaster Live 5.1. Problem pojawił jak zmieniłem komputer na nowy tzn procek, grafa razem z nowa karta dźwięku tzn była ta sama też creative sb 5.1 (komputer był używany). Po formacie wszystko ładnie oprócz dźwięku w filmach. Pomyślałem odrazu karta dźwięku i wsadziłem tą ze starego komputera też creative sb 5.1, ale nie pomogło. Zrobiłem nowy system i nic. Ofc w biosie wyłączane z płyty dźwięk, sterowniki najnowsze zainstalowane, wszystko dobrze podpięte, sprawdzałem pare razy, kodeki ściągniete. A najdziwniejsze jest to jak odpale film i charczy odtworzę go jeszcze raz i tak do skutku, aż za np 10 razem nie harczy i dziala tylko jedna strona głośników. Zmieniając w Creative Surround Mixer czy FFDShow z 5.1 np na 2 glosniki itp nic nie daje. Macie jakieś pomysły ?
  • 0



0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users