Organizuję imprezę firmową i zaczęłam się zastanawiać nad wynajęciem barmana z mobilnym barem. Czy to ma sens przy takich eventach, gdzie jest sporo różnych osób i nie każdy pije?
Czy warto jest zamawiac bar na imprezę firmową?
#1
Napisano 29 maj 2025 - 09:21
#2
Napisano 29 maj 2025 - 10:24
Zdecydowanie warto, nawet jeśli część osób nie pije alkoholu. Miałam okazję uczestniczyć w takim evencie i to było jedno z bardziej obleganych miejsc wieczoru. Barmani robili też bezalkoholowe wersje drinków, które wyglądały świetnie i smakowały równie dobrze. To robi klimat – nie tylko przez drinki, ale przez samą interakcję, sposób podania, atmosferę przy barze. Firma, z którą wtedy współpracowaliśmy, to była ta z https://oryginalnybar.pl/ – bardzo elastyczne podejście, można dopasować bar do stylu imprezy, nawet tematycznie. Fajna opcja, jeśli chcesz trochę podnieść poziom imprezy, ale bez zadęcia.
#3
Napisano 21 wrzesień 2025 - 18:14
Mam podobne zdanie ale polecam też takie https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ imprezy które integrują ekipę i wymagają od nich wspólnego działania a warsztaty kulinarne na pewno takie są. Poza tym wspólne gotowanie zawsze jest super a ta degustacja potem jeszcze lepsza ![]()
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych



