Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam, przeszukałem allegro i znalazłem tego notebooka? ma go ktoś? dobry? czy ch**?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mathieews

mathieews
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 10:07

Laptop będę używać do rozmów skype,gg,nasza-klasa itp. Oczywiście chce na nim odpalić gry typu : Cs 1.6 i metin2. Lub coś z tej półki, chcę żeby pracował szybko i niezawodnie.
http://allegro.pl/mo...1708288408.html

co wy na to? stwierdzicie ;>?

Swoje mojego kolegi : Zbyt dużo negatywów za czas dostawy lub nieostępność zakupionego modelu 'na magazynie', co tłumaczą zawsze uszkodzeniem przesyłki hurtowej od producenta. Sam Phenom x3 mi się za bardzo nie podoba, ale to już nie moja działka - tak wysoko nie podskoczę aby to przetestować. Opis aukcji ewidentnie nierzetelny - wiele elementów typu marketingowego nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, np: "FULL HD 1080i (HD READY)" - albo FullHD albo HD-Ready - jedno i drugie łącznie nie występuje, chyba że grafika obsługuje FullHD tylko w odtwarzaniu filmów, co byłoby tylko gadgetem, po co komu Photoshop Elements - wolałbym obniżenie ceny, mało Video-RAMu wbudowanego w grafikę, DirectX11 to żadna nowość - wszystkie współcześnie montowane w laptopach karty grafiki to obsługują, obrazki z wykreasami raczej nie pochodzą z programów, których nazwami są podpisane a różnica wydajności między Radeon 5470 a moją dwuletnią GF GT220 w blaszaku wynosi ledwie 300pkt. Na korzyść podświetlenie LED, ale na niekorzyść tylko 3.5 godz pracy na baterii przy tej energooszczędnej technologii. Parametrami matrycy bym się nie podniecał, bo już dawno wyeliminowano smużenie matryc LCD i ich szybkość reakcji jest już jedynie chwytem marketingowym. Zasięg sieci 802.11g jest akurat mniejszy niż 802.11g, bo szybkość zwykle jest odwrotnie proporcjonalna do zasięgu ('n' jest w pewnych warunkach szybsze o ok. 2,8x od 'g', ale trudno te warunki spełnić poza laboratorium, a routery 'g' kosztują kilkaset złotych, podobnie jak gigabitowe do lanu przewodowego). Windows nie wiadomo jaki (W 7 h.p. i 3GB RAM sugeruje wersję 32-bit, co jest bez sensu na procku 64-bit, a tak ma Phenom). Strach to od nich kupić, bo może nie przyjść lub przyjść za miesiące...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych