Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sieć bezprzewodowa w laptopie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jakub96

jakub96
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 14:16

Witam,
Mam laptopa HP Compaq 610 i niestety nie potrafię włączyć w nim sieci bezprzewodowej, router jest podłączony i wszystko w porządku, a do niego i tak laptop musze mieć podpięty, bo jak wyłączam to zaraz net też się traci.
Znaczy tak, funkcja bezprzewodowa jest włączona, ale nie mam zielonego pojęcia co jeszcze trzeba zrobić, żeby był internet jak odłącze laptopa od routera, z tego co wiem to gdzieś muszę wpisać hasło do routera, ale niestety mam Vistę, która jest w całości po angielsku i nie da się zmienić języka i po prostu nie wiem gdzie klikać, żeby móc w całości uaktywnić funkcję bezprzewodową.
Bo de facto laptop jest właśnie od tego, że można sobie chodzić z nim gdzie się chcę a ja musze cały czas mieć go podpięty pod router.

Byłbym wam bardzo wdzięczny za pomoc, nie śmiejcie się, że taki głupi problem, ale kompletnie nic nie jarzę z informatyki.
  • 0


#2 Chymek

Chymek
  • Użytkownicy
  • 457 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 lipiec 2011 - 10:21

Na pasku obok zegarka (na dole po prawej) jak masz włączone wi-fi klikasz na ikonkę sieci i jak Ci się nie pojawią po tym dostępne sieci bezprzewodowe, to klikasz na to pierwsze od góry i powinno Ci się pojawić okno z sieciami, wybierasz swoją i dopiero wtedy trzeba będzie wpisać hasło przy próbie połączenia :) (jakby coś się nie zgadzało to pisz, mogłem coś pomylić :P)
  • 0

Naprawiając komputer, bądź świadom tego, że przyczyną usterki może być element, którego nigdy o to byś nie podejrzewał, a to dlatego, że komputer jest czasami ciężej zrozumieć niż kobietę :) i dlatego też nie dziw się, że ktoś kto się na tym zna, nie jest w stanie na "pstryknięcie palcem" powiedzieć Ci, co się zepsuło :)


Asus H97-plus
Intel I5 4590 chłodzenie Cooler Master V6-GT
Kingston 2x4GB  1600MHz + Goodram Play DDR3 4GB 1600MHz
Gigabyte GF GTX 650 Ti Boost
Tagan Piperock III 700W
Zalman Z9-U3



Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych