Skocz do zawartości


Zdjęcie

Format


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Microke

Microke
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 maj 2011 - 17:44

Witam!

Źle się dzieje z moim pc. Chciałbym zrobić formata, ale mam na dysku ważne pliki. Chciałbym je umieścić na pendrive ale wpinając go zawirusowuje go. I jak mam te pliki umieścić na nim? Formatując pendrive na zawirusowanym komputerze zawirusowuje ponownie pendrive?
  • 0


#2 ThePiana

ThePiana
  • Użytkownicy
  • 14 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 03 maj 2011 - 17:57

zrzuć ma tego pendrive. po formacie zainstaluj oprogramowanie antywirusowe i wtedy podłącz tego pendrive. Przeskanuj go i usuń ew. infekcje/wirusy
  • 1
Projekt serwisu społecznościowego: 10%.
Programista PHP, MYSQL, HTML, CSS

#3 user

user
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 03 maj 2011 - 19:02

Przeskanuj dyski, zrzuć pliki na pendriva, zrób formata. Dla pewności zainstaluj antywirusa i przeskanuj pliki na urządzeniu zewnętrznym jeszcze raz.
  • 1

#4 morticore

morticore
  • Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 03 maj 2011 - 21:16

Prościej :)
Pobierasz Panda USB vaccine. Szczepisz (vaccinate USB) pendrive na zdrowym komputerze. Kopiujesz pliki na pena. Mozesz bezpiecznie kopiować filmy, zdjęcia, muzykę, dokumenty (ważne przenoś pliki a nie całe foldery - Wirusy doklejają się głównie do *.dll, *.exe lub tworzą ukryte pliki typu "Moje Dokumenty.exe".) Dla pewności można wszystko przeskanować jakimś AV
  • 1

#5 Microke

Microke
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 07 maj 2011 - 12:10

Ehh nie mogę zrobić formata. Wszystko przygotowane ale mam jeden problem z internetem. Kartka gdzie miałem zapisane hasło do sieci gdzieś się zapodziała. Hasło składa się z 5 znaków. Z siecią jestem cały czas połączony. Da się jakoś wyciągnąć te hasło? Nie chciałbym resetować routera. Jak coś to model = WL-5460AP v2. Sprawa dość poważna bo po formacie nie połączę się z internetem.
Ok idę szukać kartki.
  • 0

#6 zborek2

zborek2
  • Użytkownicy
  • 362 postów
  • LokalizacjaDąbie

Napisano 08 maj 2011 - 08:59

Wystarczy że wejdziesz w ustawienia routera i zresetujesz tylko i wyłącznie hasło:)
  • 1
Pozdrawiam i zapraszam na www.ibizafm.cba.pl

#7 dmowski1

dmowski1
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 14 maj 2011 - 12:17

Wrzuć te pliki nie na pendrive'a ale na dysk online.

Nie będzie ani wirusów ani innego świństwa, a potem bezpośrednio po formacie, na nowym systemie zgrasz sobie te wszystkie pliki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych