Jump to content


Photo

[Kupię] Komputer Amiga


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Qbcol

Qbcol
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 03 April 2011 - 12:21

Witam wszystkich forumowiczów.
Otóż jestem świeżo upieczonym maniakiem starszych komputerów. W swojej kolekcji posiadam już oryginalne C64 i Atari XT. Ale do pełni szczęścia brakuje mi tylko Amigi. Jak wielu z Was, była ona towarzyszką młodzieńczych lat, kiedy to z wypiekami na twarzy grało się w Super Frog'a czy North&South. Na allegro.pl znalazłem parę interesujących modeli tego wspaniałego komputera, ale z drugiej strony warto poszukać gdzieś jeszcze, może znajdzie się jeszcze jakiś rarytas. Dlatego zwracam się z prośbą o podanie mi namiarów na Amigę, nieważne jaki model (ale raczej preferuję a600 lub a1200), także stan wizualny się dla mnie nie liczy (w końcu zawsze można go wyprowadzić do starej świetności xD). Jedynym warunkiem jest to, aby działał on bez zarzutów i był kompletny (chodzi przede wszystkim o całość kompletu - okablowanie, dyskietki systemowe, myszka i ew. joy). Zainteresowany jestem również wszelkiej maści dyskietkami do amigi.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,
Qbcol.

PS. Oferty prosiłbym o wysyłanie na maila: kuba.baron@gmail.com lub na GG: 568705 oraz PW na forum.
  • 0


#2 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 posts

Posted 03 April 2011 - 19:50

Ciężka sprawa...wątpię, żeby ktoś się staruszki pozbył, w końcu dziś to zabytek i coraz mniej na rynku
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users